Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

Dames 1

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Maarten Kloppers
Trainer Stephan Reijnen
Coach Maarten Kloppers
Manager Maarten Kloppers
Aanvoerder Liselore Elijzen
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Kromhouters D1 QZ D1 0:00
Beuningen D1 Nieuwegein D1 0:00
Apeliotes D1 Rosmalen D1 0:00
Phoenix D1 Alliance D1 0:00
Hopbel D1 Geel-Zwart D1 0:00
Upward D1 Wijchen D1 12:45
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Rosmalen D1 11 28 9 1 1
2 QZ D1 11 24 7 3 1
3 Nieuwegein D1 11 22 6 4 1
4 Geel-Zwart D1 11 19 6 1 4
5 Kromhouters D1 11 19 5 4 2
6 Phoenix D1 11 17 5 2 4
7 Apeliotes D1 11 15 4 3 4
8 Wijchen D1 11 11 3 2 6
9 Upward D1 11 10 2 4 5
10 Beuningen D1 11 8 2 2 7
11 Hopbel D1 11 6 2 0 9
12 Alliance D1 11 5 1 2 8
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt MHC Wijchen D1 12:45 thuis - ABN AMRO veld 2
10 mrt M.H.C. LELYSTAD D1 20:30 uit
12 mrt MHC Alliance D1 12:45 uit
19 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart D1 n.n.b thuis
26 mrt SV Phoenix D1 n.n.b uit
2 apr SMHC De Hopbel D1 n.n.b uit
16 apr N.S.H.C. Apeliotes D1 n.n.b thuis
23 apr MHCBeuningen D1 n.n.b uit
30 apr THCC De Kromhouters D1 n.n.b thuis
7 mei HCQZ D1 n.n.b uit
14 mei MHCN D1 n.n.b thuis
21 mei Rosmalen D1 n.n.b uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Alliance D1 Phoenix D1 (1-2)final
Geel-Zwart D1 Hopbel D1 (7-0)final
Wijchen D1 Upward D1 (3-0)final
Rosmalen D1 Apeliotes D1 (4-0)final
Nieuwegein D1 Beuningen D1 (2-0)scheduled
QZ D1 Kromhouters D1 (1-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Kromhouters D1 Nieuwegein D1 (0-0)final
Beuningen D1 Rosmalen D1 (2-4)final
Apeliotes D1 Wijchen D1 (1-3)final
Upward D1 Alliance D1 (2-2)final
Phoenix D1 Geel-Zwart D1 (2-1)final
Hopbel D1 QZ D1 (0-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Geel-Zwart D1 Upward D1 (4-2)final
Wijchen D1 Beuningen D1 (3-3)final
Rosmalen D1 Kromhouters D1 (4-1)final
Nieuwegein D1 QZ D1 (2-2)final
Phoenix D1 Hopbel D1 (4-1)final
Alliance D1 Apeliotes D1 (1-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
QZ D1 Rosmalen D1 (3-1)final
Kromhouters D1 Wijchen D1 (2-1)final
Beuningen D1 Alliance D1 (4-0)scheduled
Apeliotes D1 Geel-Zwart D1 (3-0)final
Upward D1 Phoenix D1 (2-0)final
Hopbel D1 Nieuwegein D1 (0-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Alliance D1 Kromhouters D1 (1-4)scheduled
Geel-Zwart D1 Beuningen D1 (3-1)final
Wijchen D1 QZ D1 (2-3)final
Rosmalen D1 Nieuwegein D1 (3-3)final
Upward D1 Hopbel D1 (0-2)final
Phoenix D1 Apeliotes D1 (1-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Nieuwegein D1 Wijchen D1 (3-1)final
QZ D1 Alliance D1 (7-3)final
Kromhouters D1 Geel-Zwart D1 (2-2)final
Beuningen D1 Phoenix D1 (1-3)final
Apeliotes D1 Upward D1 (0-0)final
Hopbel D1 Rosmalen D1 (2-4)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Geel-Zwart D1 QZ D1 (2-1)final
Wijchen D1 Rosmalen D1 (1-5)final
Apeliotes D1 Hopbel D1 (4-1)final
Upward D1 Beuningen D1 (2-1)final
Phoenix D1 Kromhouters D1 (0-0)final
Alliance D1 Nieuwegein D1 (0-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Rosmalen D1 Alliance D1 (4-0)scheduled
Nieuwegein D1 Geel-Zwart D1 (3-0)final
QZ D1 Phoenix D1 (4-2)final
Kromhouters D1 Upward D1 (2-1)scheduled
Beuningen D1 Apeliotes D1 (0-3)final
Hopbel D1 Wijchen D1 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Alliance D1 Wijchen D1 (2-5)final
Geel-Zwart D1 Rosmalen D1 (3-4)final
Beuningen D1 Hopbel D1 (5-2)final
Apeliotes D1 Kromhouters D1 (2-2)final
Upward D1 QZ D1 (1-1)final
Phoenix D1 Nieuwegein D1 (3-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Wijchen D1 Geel-Zwart D1 (0-2)final
Rosmalen D1 Phoenix D1 (4-1)final
QZ D1 Apeliotes D1 (2-0)final
Kromhouters D1 Beuningen D1 (3-0)scheduled
VRIJDAG 25 NOVEMBER 2022
Nieuwegein D1 Upward D1 (0-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Geel-Zwart D1 Alliance D1 (6-1)scheduled
Beuningen D1 QZ D1 (1-1)final
Apeliotes D1 Nieuwegein D1 (0-1)final
Upward D1 Rosmalen D1 (1-5)final
Phoenix D1 Wijchen D1 (2-2)final
Hopbel D1 Kromhouters D1 (0-2)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Alliance D1 Hopbel D1 (4-0)final