Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

D30A

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Irene Hendriks
Manager Ellen van Alken
Manager Carine van Eldik
Aanvoerder Anne Brosens-samson
Bierpot / Penningmeester Marije van den Bos
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Zwolle D30-1 EHV D30-1 0:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Ede D30-1 10 30 10 0 0
2 Deventer D30-1 10 17 5 2 3
3 Almelo D30-1 10 17 5 2 3
4 QZ D30-1 10 16 5 1 4
5 Wageningen D30-1 10 16 4 4 2
6 EHV D30-1 9 14 4 2 3
7 Zwolle D30-1 9 12 4 0 5
8 Oosterbeek D30-1 10 12 4 0 6
9 Apeldoorn D30-3 10 8 2 2 6
10 PW D30-1 10 8 2 2 6
11 Upward D30-1 10 4 1 1 8
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt MHC Almelo D30-1 n.n.b uit
19 mrt EHV Enschede D30-1 n.n.b thuis
26 mrt MHC EDE D30-1 n.n.b uit
2 apr Apeldoorn D30-3 n.n.b thuis
16 apr HC Zwolle D30-1 n.n.b uit
23 apr M.H.C. Oosterbeek D30-1 n.n.b thuis
21 mei WMHC D30-1 n.n.b thuis
4 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D30-1 n.n.b thuis
11 jun HCQZ D30-1 n.n.b uit
18 jun DHV D30-1 n.n.b thuis
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Upward D30-1 Almelo D30-1 (1-6)final
PW D30-1 Deventer D30-1 (1-3)final
Oosterbeek D30-1 Ede D30-1 (2-7)scheduled
Zwolle D30-1 Apeldoorn D30-3 (5-2)scheduled
QZ D30-1 Wageningen D30-1 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Almelo D30-1 PW D30-1 (5-1)scheduled
Wageningen D30-1 Zwolle D30-1 (4-1)final
EHV D30-1 Upward D30-1 (3-0)final
Apeldoorn D30-3 Oosterbeek D30-1 (0-2)final
Deventer D30-1 QZ D30-1 (4-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
PW D30-1 EHV D30-1 (0-3)final
Oosterbeek D30-1 Zwolle D30-1 (0-3)final
Upward D30-1 Ede D30-1 (2-8)final
QZ D30-1 Almelo D30-1 (3-1)final
Deventer D30-1 Wageningen D30-1 (0-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Almelo D30-1 Deventer D30-1 (0-2)final
Wageningen D30-1 Oosterbeek D30-1 (2-3)final
Apeldoorn D30-3 Upward D30-1 (5-1)scheduled
Ede D30-1 PW D30-1 (7-0)scheduled
EHV D30-1 QZ D30-1 (1-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Deventer D30-1 EHV D30-1 (1-1)final
PW D30-1 Apeldoorn D30-3 (3-2)scheduled
Upward D30-1 Zwolle D30-1 (3-1)final
Almelo D30-1 Wageningen D30-1 (4-4)final
QZ D30-1 Ede D30-1 (0-4)scheduled
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
Almelo D30-1 EHV D30-1 (3-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Zwolle D30-1 PW D30-1 (3-1)final
Ede D30-1 Deventer D30-1 (2-1)final
Oosterbeek D30-1 Upward D30-1 (3-1)final
Apeldoorn D30-3 QZ D30-1 (1-1)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Almelo D30-1 Ede D30-1 (1-6)final
Deventer D30-1 Apeldoorn D30-3 (4-1)scheduled
PW D30-1 Oosterbeek D30-1 (5-1)final
EHV D30-1 Wageningen D30-1 (2-2)final
QZ D30-1 Zwolle D30-1 (3-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Wageningen D30-1 Upward D30-1 (3-0)final
Apeldoorn D30-3 Almelo D30-1 (2-2)scheduled
Oosterbeek D30-1 QZ D30-1 (1-2)final
Zwolle D30-1 Deventer D30-1 (4-2)final
Ede D30-1 EHV D30-1 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Ede D30-1 Wageningen D30-1 (5-1)scheduled
EHV D30-1 Apeldoorn D30-3 (0-2)scheduled
Almelo D30-1 Zwolle D30-1 (4-1)final
Deventer D30-1 Oosterbeek D30-1 (2-3)final
PW D30-1 Upward D30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
QZ D30-1 PW D30-1 (2-0)final
Ede D30-1 Zwolle D30-1 (2-0)scheduled
Wageningen D30-1 Apeldoorn D30-3 (5-2)final
EHV D30-1 Oosterbeek D30-1 (6-0)final
Deventer D30-1 Upward D30-1 (5-0)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Upward D30-1 QZ D30-1 (2-3)final
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Apeldoorn D30-3 Ede D30-1 (0-4)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Oosterbeek D30-1 Almelo D30-1 (2-5)final
PW D30-1 Wageningen D30-1 (1-1)final