Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

H35A

Ondersteuning
Functie Naam
Manager Bas Blikkendaal
Aanvoerder Jeroen de Kort
Bierpot / Penningmeester Michiel Bodt
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Apeldoorn H30-1 Ares H30-1 0:00
Upward H30-1 Arnhem H30-1 0:00
Wageningen H30-1 Nijmegen H30-2 0:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Apeldoorn H30-1 9 20 6 2 1
2 Nijmegen H30-2 8 14 4 2 2
3 Oosterbeek H30-1 9 13 4 1 4
4 Arnhem H30-1 9 11 3 2 4
5 Upward H30-1 8 10 3 1 4
6 Wageningen H30-1 8 9 2 3 3
7 Ares H30-1 9 7 2 1 6
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt AHC Velp H30-1 n.n.b thuis
19 mrt WMHC H30-1 n.n.b thuis
26 mrt M.H.C. Oosterbeek H30-1 n.n.b uit
2 apr Apeldoorn H30-1 n.n.b thuis
16 apr HC Ares H30-1 n.n.b thuis
14 mei NMHC Nijmegen H30-2 n.n.b thuis
21 mei AHC Velp H30-1 n.n.b uit
4 jun WMHC H30-1 n.n.b uit
11 jun M.H.C. Oosterbeek H30-1 n.n.b thuis
18 jun Apeldoorn H30-1 n.n.b uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Oosterbeek H30-1 Arnhem H30-1 (3-4)final
Wageningen H30-1 Apeldoorn H30-1 (0-0)scheduled
Upward H30-1 Ares H30-1 (5-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Arnhem H30-1 Nijmegen H30-2 (2-2)final
Apeldoorn H30-1 Oosterbeek H30-1 (6-4)scheduled
Ares H30-1 Wageningen H30-1 (1-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Apeldoorn H30-1 Arnhem H30-1 (5-1)scheduled
Upward H30-1 Nijmegen H30-2 (3-2)final
Oosterbeek H30-1 Ares H30-1 (6-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Ares H30-1 Apeldoorn H30-1 (0-2)scheduled
Arnhem H30-1 Upward H30-1 (3-6)final
Nijmegen H30-2 Wageningen H30-1 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Ares H30-1 Arnhem H30-1 (2-5)final
Wageningen H30-1 Upward H30-1 (9-3)final
Oosterbeek H30-1 Nijmegen H30-2 (2-6)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Upward H30-1 Oosterbeek H30-1 (3-4)final
Wageningen H30-1 Arnhem H30-1 (2-3)final
Nijmegen H30-2 Apeldoorn H30-1 (4-3)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Apeldoorn H30-1 Upward H30-1 (3-3)scheduled
Ares H30-1 Nijmegen H30-2 (4-1)final
Oosterbeek H30-1 Wageningen H30-1 (1-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Ares H30-1 Upward H30-1 (4-2)scheduled
Apeldoorn H30-1 Wageningen H30-1 (5-0)scheduled
Arnhem H30-1 Oosterbeek H30-1 (3-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Nijmegen H30-2 Arnhem H30-1 (5-3)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Ares H30-1 Oosterbeek H30-1 (2-3)scheduled
Arnhem H30-1 Apeldoorn H30-1 (1-3)scheduled
Nijmegen H30-2 Upward H30-1 (3-1)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Wageningen H30-1 Ares H30-1 (2-2)final
Oosterbeek H30-1 Apeldoorn H30-1 (3-9)scheduled