Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

D30B

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Meike van der Steenhoven
Manager Annemiek de Jong
Manager Pythia Segers
Manager Jozien Stalpers
Manager Marijke Van Kan
Aanvoerder Hanneke Leferink-van Dongen
Aanvoerder Mirjam Veeger
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Dieren D30-1 HCM D30-1 0:00
Arnhem D30-1 Bemmel D30-1 0:00
Wageningen D30-2 Union D30-2 0:00
Upward D30-2 Beuningen D30-1 0:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Union D30-2 10 27 9 0 1
2 Bemmel D30-1 10 25 8 1 1
3 Beuningen D30-1 10 22 7 1 2
4 Arnhem D30-1 10 13 3 4 3
5 Wageningen D30-2 10 7 2 1 7
6 Upward D30-2 10 7 1 4 5
7 Dieren D30-1 10 6 1 3 6
8 HCM D30-1 10 5 1 2 7
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt MHCBeuningen D30-1 n.n.b thuis
19 mrt HCM Arnhem D30-1 n.n.b uit
26 mrt MHC Bemmel 800 D30-1 n.n.b thuis
2 apr WMHC D30-2 n.n.b uit
16 apr AHC Velp D30-1 n.n.b uit
23 apr MHC Dieren D30-1 n.n.b thuis
14 mei Union D30-2 n.n.b thuis
21 mei MHCBeuningen D30-1 n.n.b uit
4 jun HCM Arnhem D30-1 n.n.b thuis
11 jun MHC Bemmel 800 D30-1 n.n.b uit
18 jun WMHC D30-2 n.n.b thuis
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Dieren D30-1 Union D30-2 (0-10)final
Bemmel D30-1 HCM D30-1 (4-1)final
Wageningen D30-2 Beuningen D30-1 (1-4)final
Arnhem D30-1 Upward D30-2 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Beuningen D30-1 Arnhem D30-1 (1-0)final
HCM D30-1 Wageningen D30-2 (0-2)final
Union D30-2 Bemmel D30-1 (1-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Upward D30-2 Union D30-2 (0-2)final
Wageningen D30-2 Bemmel D30-1 (0-7)final
Dieren D30-1 Beuningen D30-1 (1-3)final
Arnhem D30-1 HCM D30-1 (5-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Bemmel D30-1 Arnhem D30-1 (10-0)final
Beuningen D30-1 Upward D30-2 (3-1)final
Union D30-2 Wageningen D30-2 (8-0)final
HCM D30-1 Dieren D30-1 (2-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Upward D30-2 HCM D30-1 (0-0)final
Beuningen D30-1 Union D30-2 (1-4)final
Dieren D30-1 Bemmel D30-1 (0-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HCM D30-1 Beuningen D30-1 (1-2)final
Upward D30-2 Dieren D30-1 (4-4)final
Arnhem D30-1 Wageningen D30-2 (1-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Bemmel D30-1 Upward D30-2 (5-0)final
Wageningen D30-2 Dieren D30-1 (1-2)final
Arnhem D30-1 Union D30-2 (0-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Beuningen D30-1 Bemmel D30-1 (0-2)final
Dieren D30-1 Arnhem D30-1 (2-2)final
Union D30-2 HCM D30-1 (1-0)scheduled
Upward D30-2 Wageningen D30-2 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Beuningen D30-1 Wageningen D30-2 (2-1)final
Union D30-2 Dieren D30-1 (7-1)final
HCM D30-1 Bemmel D30-1 (0-0)scheduled
Upward D30-2 Arnhem D30-1 (1-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Beuningen D30-1 Dieren D30-1 (5-0)final
Bemmel D30-1 Wageningen D30-2 (3-0)final
Union D30-2 Upward D30-2 (5-0)final
HCM D30-1 Arnhem D30-1 (1-3)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Arnhem D30-1 Beuningen D30-1 (0-0)final
Wageningen D30-2 HCM D30-1 (2-1)final
Dieren D30-1 Upward D30-2 (1-1)final
Bemmel D30-1 Union D30-2 (1-0)final