Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

MO18-4

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Yoric Engelsman
Trainer Chris Ruys
Trainer Diederick Sijnja
Trainer Daan Smit
Manager Lotte Borgers
Manager Jeroen van der Sterren
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Westerduiven MO18-2 Oosterbeek MO18-3 12:00
Arnhem MO18-3 Oude IJsselstreek MO18-2 15:30
Ares MO18-3 Doetinchem MO18-2 15:50
Upward MO18-4 Zevenaar MO18-2 17:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Ares MO18-3 6 15 5 0 1
2 Oude IJsselstreek MO18-2 6 15 5 0 1
3 Oosterbeek MO18-3 6 12 4 0 2
4 Upward MO18-4 6 10 3 1 2
5 Doetinchem MO18-2 6 9 3 0 3
6 Westerduiven MO18-2 6 6 2 0 4
7 Arnhem MO18-3 6 2 0 2 4
8 Zevenaar MO18-2 6 1 0 1 5
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 mrt Hockey Vereniging Zevenaar MO18-2 17:00 thuis - Dirkzwager veld 3
16 mrt HCOIJ MO18-2 15:15 thuis - Dirkzwager veld 3
23 mrt Doetinchemse Hockey Club MO18-2 15:10 uit
30 mrt HC Ares MO18-3 12:15 thuis - ABN AMRO veld 2
6 apr AHC Velp MO18-3 17:40 uit
13 apr Westerduiven MO18-2 11:30 uit
20 apr M.H.C. Oosterbeek MO18-3 17:10 thuis - Dirkzwager veld 3
11 mei Hockey Vereniging Zevenaar MO18-2 n.n.b uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Zevenaar MO18-2 Oosterbeek MO18-3 (2-4)final
Doetinchem MO18-2 Arnhem MO18-3 (3-1)final
Ares MO18-3 Westerduiven MO18-2 (2-0)final
Oude IJsselstreek MO18-2 Upward MO18-4 (0-2)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Westerduiven MO18-2 Zevenaar MO18-2 (3-0)final
Upward MO18-4 Doetinchem MO18-2 (2-1)final
Arnhem MO18-3 Ares MO18-3 (1-3)final
Oosterbeek MO18-3 Oude IJsselstreek MO18-2 (3-4)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Ares MO18-3 Upward MO18-4 (5-1)final
Doetinchem MO18-2 Oosterbeek MO18-3 (0-2)final
Oude IJsselstreek MO18-2 Zevenaar MO18-2 (2-0)scheduled
Arnhem MO18-3 Westerduiven MO18-2 (0-1)final
DONDERDAG 16 NOVEMBER 2023
Zevenaar MO18-2 Doetinchem MO18-2 (3-6)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Westerduiven MO18-2 Oude IJsselstreek MO18-2 (2-4)final
Upward MO18-4 Arnhem MO18-3 (1-1)final
Oosterbeek MO18-3 Ares MO18-3 (1-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Ares MO18-3 Zevenaar MO18-2 (4-1)scheduled
Doetinchem MO18-2 Oude IJsselstreek MO18-2 (1-3)final
Arnhem MO18-3 Oosterbeek MO18-3 (2-4)final
Upward MO18-4 Westerduiven MO18-2 (2-0)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Doetinchem MO18-2 Westerduiven MO18-2 (1-0)final
Zevenaar MO18-2 Arnhem MO18-3 (3-3)final
Oosterbeek MO18-3 Upward MO18-4 (2-0)scheduled
Oude IJsselstreek MO18-2 Ares MO18-3 (2-0)scheduled