Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

Dames 2

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Yoric Engelsman
Trainer Meike van der Steenhoven
Coach Meike van der Steenhoven
Aanvoerder Charlotte van Outvorst
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Union D4 Apeliotes D3 9:00
Upward D2-O Nijmegen D7 10:00
HCM D2-O Union D7 10:45
Wageningen D3 Wageningen D4 16:45
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Ede D2-O 9 22 7 1 1
2 Apeliotes D3 8 20 6 2 0
3 Union D4 8 16 5 1 2
4 Upward D2-O 8 16 5 1 2
5 HCM D2-O 8 13 4 1 3
6 Apeliotes D4 9 10 3 1 5
7 Wageningen D4 8 9 3 0 5
8 Wageningen D3 8 9 2 3 3
9 Union D7 8 3 1 0 7
10 Nijmegen D7 8 0 0 0 8
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt NMHC Nijmegen D7 10:00 thuis - Dirkzwager veld 3
5 mrt WMHC D4 20:30 thuis - Dirkzwager veld 3
5 mrt !Reservering Wageningen D4 n.n.b thuis - Dirkzwager veld 3
17 mrt WMHC D3 13:00 uit
24 mrt N.S.H.C. Apeliotes D4 12:20 uit
7 apr R.K.H.V. Union D4 n.n.b thuis
14 apr HCM Arnhem D2-O 10:30 uit
21 apr MHC EDE D2-O n.n.b thuis
26 mei R.K.H.V. Union D7 12:45 uit
2 jun N.S.H.C. Apeliotes D3 n.n.b thuis
9 jun NMHC Nijmegen D7 n.n.b uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Nijmegen D7 Union D4 (0-6)final
Union D7 Ede D2-O (0-3)final
Apeliotes D3 HCM D2-O (1-1)final
Wageningen D3 Apeliotes D4 (2-3)final
Wageningen D4 Upward D2-O (0-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Upward D2-O Wageningen D3 (2-2)final
HCM D2-O Nijmegen D7 (5-0)final
Union D4 Wageningen D4 (1-0)final
Ede D2-O Apeliotes D3 (2-3)final
Apeliotes D4 Union D7 (5-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Apeliotes D3 Union D7 (4-0)final
Upward D2-O Apeliotes D4 (4-0)scheduled
Wageningen D4 HCM D2-O (0-4)final
Wageningen D3 Union D4 (1-2)final
Nijmegen D7 Ede D2-O (0-8)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Union D7 Nijmegen D7 (3-2)final
Apeliotes D4 Apeliotes D3 (1-5)final
Union D4 Upward D2-O (0-1)final
HCM D2-O Wageningen D3 (2-1)final
Ede D2-O Wageningen D4 (3-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Nijmegen D7 Apeliotes D3 (0-3)final
Upward D2-O HCM D2-O (3-2)final
Wageningen D3 Ede D2-O (1-1)scheduled
Wageningen D4 Union D7 (6-0)final
Union D4 Apeliotes D4 (3-3)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Union D7 Wageningen D3 (0-5)final
HCM D2-O Union D4 (0-1)final
Apeliotes D4 Nijmegen D7 (3-0)final
Apeliotes D3 Wageningen D4 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Upward D2-O Union D7 (4-0)final
HCM D2-O Apeliotes D4 (2-0)final
Wageningen D4 Nijmegen D7 (2-1)final
Wageningen D3 Apeliotes D3 (1-1)final
Union D4 Ede D2-O (1-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Ede D2-O HCM D2-O (2-1)final
Apeliotes D3 Upward D2-O (3-1)final
Union D7 Union D4 (0-8)final
Nijmegen D7 Wageningen D3 (1-5)final
Wageningen D4 Apeliotes D4 (3-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Ede D2-O Upward D2-O (2-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Apeliotes D4 Ede D2-O (0-3)final