Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

 

Ook onze club draait op vrijwilligers. Dat maakt een vereniging sterk. De commissies zijn hiervan het levende bewijs. Allemaal betrokkenen die met veel plezier bijdragen aan het reilen en zeilen binnen Upward. Wil jij ook wat bijdragen? Laat het weten!

De commissies, leden en de functie

Bestuur
Remco Bijlsma Voorzitter
Fred Rodenburg Penningmeester
Bram Mulder ten Kate Secretaris
Ramona Floris Ontwikkelen en Opleiden
Annemarieke Kool Jongste Jeugd en Jeugd
Jeep Brongersma Senioren
Accommodatie en Activiteiten
vacature Commissielid
vacature Commissielid
Cheron van Mosel Medewerker algemene zaken Barcommissie
Jur van Wijk Crewlid Barcommissie
vacature Crewlid Barcommissie
Sandra van der Kemp Coördinator zaterdag Barcommissie
vacature Commissielid zaterdag Barcommissie
Jasper Hack Commissielid zaterdag Barcommissie
Astrid Huitink-Jacobs Commissielid zaterdag Barcommissie
vacature Commissielid zaterdag Barcommissie
vacature Commissielid zaterdag Barcommissie
vacature Commissielid zaterdag Barcommissie
vacature Commissielid Clubhuis
Anique Julien Voorzitter Jeugdraad
Anique Julien Penningmeester Jeugdraad
Isabelle 't Mannetje Commissielid Jeugdraad
Peter Werre Commissielid Jeugdraad
Douwe Dijkhuizen Commissielid Jeugdraad
vacature Commissielid Jeugdraad
Tjerk Oostra Commissielid Materiaal Commissie
vacature Commissielid Materiaal Commissie
vacature Commissielid Materiaal Commissie
Wanneke de Boer Keeperstassen Senioren Materiaal Commissie
Lisette van der Wind Fluiten en ballen Materiaal Commissie
Meta Roders Fluiten en ballen Materiaal Commissie
Rafiq Ritzen Keeperstassen (jongste)jeugd Materiaal Commissie
Danielle van Woerden Keeperstassen (jongste)jeugd Materiaal Commissie
Adrijana van Eek Keeperstassen (jongste)jeugd Materiaal Commissie
Thomas Jong Commissielid zaterdag Veldreservering
Annemiek de Jong Commissielid zondag Veldreservering
Karin van Wagensveld Commissielid ddw. dagen Veldreservering
Algemeen
Elze Meijering Commissielid Raad van Toezicht
Mathijs Foekens Commissielid Raad van Toezicht
Dirk Jan Bender Commissielid Raad van Toezicht
Rogier Sonneveldt Voorzitter Sportiviteit & Respect
Marjolein Snater Commissielid Sportiviteit & Respect
vacature Commissielid Sportiviteit & Respect
Allard Dijkhuizen Commissielid Sportiviteit & Respect
Vanessa Jansen Commissielid Sportiviteit & Respect
Heidi Delcliseur Commissielid Vertrouwenspersoon
vacature Coördinator vrijwilligers Vrijwilligerscoordinator
Arbitrage
Annemiek de Jong Voorzitter Arbitragecommissie
Tijmen van der Kemp Planning ABCD Jeugd Arbitragecommissie
vacature Opleidingen Arbitragecommissie
vacature Coördinator CS+ Arbitragecommissie
Tijmen van der Kemp Planning Jongste Jeugd Arbitragecommissie
Henk Figee Commissielid Jongste jeugd Arbitragecommissie
Financieel
Henk Sijbring Commissielid Kascommissie
René van Egmond Commissielid Kascommissie
Joan van Leeuwen Administrateur Ledenadministratie
Fred Rodenburg Penningmeester Penningmeester
G-Hockey & E-hockey
Angela Ellis Commissielid E-hockey
vacature Commissielid G-Hockey
Veronique van der Schans- Klessens Voorzitter G-Hockey
Hockeytechnische Zaken
vacature Commissielid Opleidingscommissie
vacature Commissielid Opleidingscommissie
Mirjam Koster Commissielid Keepersschool Opleidingscommissie
Ursula van Wandelen Voorzitter Trainingscoordinatie Commissie
Karin van Wagensveld Commissielid Trainingscoordinatie Commissie
Miranda ter Huurne-van Boxtel Commissielid Trainingscoordinatie Commissie
Hockeyvoetbal
vacature Commissielid Hockeyvoetbal
Gé-jé Overschie Voorzitter Hockeyvoetbal
Jeugd
Kim Jansen Voorzitter Jeugdcommissie
Marike Schuring Commissielid Jeugdcommissie
Annelies Kruisweg-Hess Commissielid Jeugdcommissie
Jeroen Abraas Commissielid Jeugdcommissie
Bram Kruize Commissielid Jeugdcommissie
Keesjan Risch Commissielid Jeugdcommissie
Jeroen van Alken Commissielid Jeugdcommissie
Mohamed Adahchour Commissielid Jeugdcommissie
Eelko Wester Commissielid Jeugdcommissie
Jongste Jeugd
Valerie Rasquin Voorzitter Jongste jeugdcommissie
Chella van der Sanden Secretaris/Communicatie Jongste jeugdcommissie
Alireza Taimurizadeh Lijncoördinator E 8-tallen Jongste jeugdcommissie
Annelies Jonkhout Lijncoördinator E 6-tallen Jongste jeugdcommissie
Tjitske Westra Lijncoördinator F Jongste jeugdcommissie
Saskia Jaarsma Lijncoördinator Benjamins Jongste jeugdcommissie
Bram Kruize Commissielid Trainingen Jongste jeugdcommissie
Albert Hulsebosch Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd Jongste jeugdcommissie
PR en Communicatie
vacature Voorzitter Communicatiecommissie
vacature Commissielid Communicatiecommissie
Astrid van Noort Commissielid Communicatiecommissie
Jurjen Hoogland Commissielid Communicatiecommissie
Masja Dingjan Commissielid Communicatiecommissie
Arlette Juch Commissielid Communicatiecommissie
Eline Hoekert Commissielid Communicatiecommissie
vacature Commissielid Communicatiecommissie
Henk Figee Beheerder LISA Lisa
vacature Voorzitter Sponsorcommissie
vacature Commissielid Sponsorcommissie
vacature Commissielid Sponsorcommissie
vacature Commissielid Sponsorcommissie
vacature Commissielid Sponsorcommissie
Marc Braam Commissielid Sponsorcommissie
Henk Figee Webmaster Webmaster
Senioren
Jaap Pleiter Coördinator Bedrijfshockey
vacature Voorzitter Dames elftalcommissie
Marije Giesberts Commissielid Dames elftalcommissie
Pythia Segers Commissielid Dames elftalcommissie
vacature Voorzitter Heren elftalcommissie
vacature Commissielid Heren elftalcommissie
vacature Commissielid Heren elftalcommissie
Erik Borst Coördinator zondagochtend Trimhockey
Erik Borst Coördinator woensdagavond Trimhockey
vacature Coördinator Trimhockey
Bob Kobessen Coördinator zaterdagochtend Trimhockey
vacature Coördinator woensdagochtend Trimhockey
Annemiek de Jong Wedstrijdsecretaris Senioren & Veteranen Wedstrijdsecretariaat (senioren)
Zaalhockey
Koen Dekker Voorzitter Zaalhockeycommissie
Eugenie Tolkamp Commissielid Zaalhockeycommissie
Paul Pos Commissielid Zaalhockeycommissie
vacature Commissielid Zaalhockeycommissie
vacature Commissielid Zaalhockeycommissie
Tijmen van der Kemp Commissielid Zaalhockeycommissie
Eric Baltus Commissielid Zaalhockeycommissie