Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

H2

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Hans van Schooten
Aanvoerder Yorick Schiebergen
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
EHV H2 (O) Nijmegen H3 (O) 12:45
Nijmegen H2 Union H3 11:45
Nijmegen H4 Upward H2 (O) 13:30
Union H2 Union H4 (O) 10:45
Zwolle H2 (O) Ede H2 (O) 11:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Nijmegen H2 10 28 9 1 0
2 Ede H2 10 25 8 1 1
3 Zwolle H2 10 20 6 2 2
4 Union H3 10 18 5 3 2
5 EHV H2 10 17 5 2 3
6 Union H4 10 15 5 0 5
7 Union H2 10 14 4 2 4
8 Beuningen H2 11 11 3 2 6
9 Nijmegen H3 10 9 2 3 5
10 Upward H2 10 8 2 2 6
11 Kromhouters H2 11 4 1 1 9
12 Nijmegen H4 10 4 1 1 8
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt NMHC Nijmegen H4 13:30 uit
8 mrt THCC De Kromhouters H2 10:45 uit
15 mrt NMHC Nijmegen H3 n.n.b thuis - Abn Amro veld 2
22 mrt MHCBeuningen H2 10:45 uit
29 mrt EHV Enschede H2 n.n.b thuis - Abn Amro veld 2
5 apr MHC EDE H2 n.n.b thuis
19 apr Union H3 11:00 uit
10 mei Union H4 n.n.b thuis
17 mei Union H2 15:00 uit
24 mei NMHC Nijmegen H2 n.n.b thuis
7 jun HC Zwolle H2 n.n.b uit
14 jun NMHC Nijmegen H4 n.n.b thuis
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Union H2 EHV H2 (O) 3-6
Union H3 Zwolle H2 (O) 3-0
Union H4 (O) Nijmegen H2 1-12
Ede H2 (O) Nijmegen H4 5-2
Upward H2 (O) Kromhouters H2 (O) 3-2
Beuningen H2 (O) Nijmegen H3 (O) 3-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
EHV H2 (O) Beuningen H2 (O) 4-4
Nijmegen H2 Union H2 4-3
Zwolle H2 (O) Union H4 (O) 5-1
Nijmegen H3 (O) Upward H2 (O) 5-5
Kromhouters H2 (O) Ede H2 (O) 0-5
Nijmegen H4 Union H3 5-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Union H3 Kromhouters H2 (O) 5-2
Union H4 (O) Nijmegen H4 7-3
Nijmegen H2 EHV H2 (O) 9-0
Upward H2 (O) Beuningen H2 (O) 2-3
Ede H2 (O) Nijmegen H3 (O) 5-3
Union H2 Zwolle H2 (O) 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Beuningen H2 (O) Ede H2 (O) 2-3
Nijmegen H3 (O) Union H3 2-2
Nijmegen H4 Union H2 2-4
Zwolle H2 (O) Nijmegen H2 4-4
EHV H2 (O) Upward H2 (O) 3-3
Kromhouters H2 (O) Union H4 (O) 4-6
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Union H4 (O) Nijmegen H3 (O) 2-1
Union H3 Beuningen H2 (O) 3-1
Nijmegen H2 Nijmegen H4 10-1
Zwolle H2 (O) EHV H2 (O) 4-3
Ede H2 (O) Upward H2 (O) 1-0
Union H2 Kromhouters H2 (O) 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Nijmegen H4 Zwolle H2 (O) 2-6
Kromhouters H2 (O) Nijmegen H2 3-6
Nijmegen H3 (O) Union H2 4-5
EHV H2 (O) Ede H2 (O) 3-4
Beuningen H2 (O) Union H4 (O) 2-4
Upward H2 (O) Union H3 2-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Union H3 Ede H2 (O) 1-1
Union H4 (O) Upward H2 (O) 5-2
Union H2 Beuningen H2 (O) 3-3
Nijmegen H4 EHV H2 (O) 5-7
Zwolle H2 (O) Kromhouters H2 (O) 6-0
Nijmegen H2 Nijmegen H3 (O) 11-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Kromhouters H2 (O) Nijmegen H4 3-1
EHV H2 (O) Union H3 2-1
Beuningen H2 (O) Nijmegen H2 2-6
Upward H2 (O) Union H2 3-1
Ede H2 (O) Union H4 (O) 7-1
Nijmegen H3 (O) Zwolle H2 (O) 3-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Union H2 Ede H2 (O) 1-2
Union H4 (O) Union H3 0-2
Kromhouters H2 (O) EHV H2 (O) 1-2
Zwolle H2 (O) Beuningen H2 (O) 2-1
Nijmegen H2 Upward H2 (O) 10-0
Nijmegen H4 Nijmegen H3 (O) 0-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Union H4 (O) EHV H2 (O) 1-4
Ede H2 (O) Nijmegen H2 2-4
Union H3 Union H2 0-2
Upward H2 (O) Zwolle H2 (O) 1-6
Beuningen H2 (O) Nijmegen H4 1-2
Nijmegen H3 (O) Kromhouters H2 (O) 5-0
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Kromhouters H2 (O) Beuningen H2 (O) 1-2