Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

DD

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Allard-Jan Prins
Trainer Hans Stroink
Aanvoerder Astrid Westers
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Gorssel/Epse DA Ommen DA
Nunspeet DA Deventer DB
Twello DA Twente DB
Upward DD HCHN DA 13:40
Westerduiven DA Zutphen DA
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Twente DB 5 15 5 0 0
2 Zutphen DA 6 15 5 0 1
3 Twello DA 6 13 4 1 1
4 Gorssel/Epse DA 5 9 3 0 2
5 Deventer DB 5 5 1 2 2
6 Westerduiven DA 5 4 1 1 3
7 Upward DD 7 3 1 0 6
8 HCHN DA 0 0 0 0 0
9 Ommen DA 0 0 0 0 0
10 Nunspeet DA 5 0 0 0 5
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HCHN DA 13:40 thuis - Dirkzwager veld 3
15 mrt Hockey Club Twente DB 12:45 uit
22 mrt Mixed Hockey Club Ommen DA n.n.b thuis - Dirkzwager veld 3
29 mrt DHV DB n.n.b uit
5 apr Nunspeet DA n.n.b thuis
19 apr HC Epse DA n.n.b uit
10 mei Voorster Hockeyclub Twello DA n.n.b thuis
17 mei MHCZutphen DA n.n.b thuis
24 mei Westerduiven DA n.n.b uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Twello DA Gorssel/Epse DA 3-1
Deventer DB Zutphen DA 1-1
Westerduiven DA Twente DB 0-4
Nunspeet DA Upward DD 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Gorssel/Epse DA Nunspeet DA 3-0
Upward DD Westerduiven DA 0-1
Twente DB Deventer DB 2-1
Zutphen DA Twello DA 4-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Westerduiven DA Gorssel/Epse DA 2-4
Nunspeet DA Zutphen DA 0-7
Upward DD Twente DB 0-8
Twello DA Deventer DB 2-2
WOENSDAG 25 SEPTEMBER 2019
Deventer DB Nunspeet DA 3-0
DONDERDAG 26 SEPTEMBER 2019
Twente DB Twello DA 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Gorssel/Epse DA Upward DD 6-0
Zutphen DA Westerduiven DA 3-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Nunspeet DA Twello DA 0-3
Westerduiven DA Deventer DB 1-1
Upward DD Zutphen DA 0-4
Gorssel/Epse DA Twente DB 2-8
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Nunspeet DA Twente DB 0-6
Zutphen DA Gorssel/Epse DA 5-3
Twello DA Westerduiven DA 5-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Gorssel/Epse DA Deventer DB 7-0
Westerduiven DA Nunspeet DA 1-0
Upward DD Twello DA 1-3
Twente DB Zutphen DA 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Twente DB Westerduiven DA 4-0
Gorssel/Epse DA Twello DA 1-0
Zutphen DA Deventer DB 4-2
Upward DD Nunspeet DA 3-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Twello DA Zutphen DA 2-4
Nunspeet DA Gorssel/Epse DA 1-5
Westerduiven DA Upward DD 2-1
Deventer DB Twente DB 0-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Gorssel/Epse DA Westerduiven DA 3-1
Deventer DB Twello DA 0-4
Twente DB Upward DD 5-0
Zutphen DA Nunspeet DA 5-0
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Deventer DB Upward DD 4-0