Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

H35C

Ondersteuning
Functie Naam
Manager Ton Hoogstraten
Aanvoerder Rolph Houterman
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Apeldoorn H35B Flevoland H35A
HCM H35B Ede H35A
Overbetuwe H35A Mezen H35B
Upward H35D Arnhem H35B
Wageningen H35B Oosterbeek H35B
Westerduiven H35A Upward H35C
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Mezen H35B 5 15 5 0 0
2 Arnhem H35B 5 12 4 0 1
3 Upward H35D 5 9 3 0 2
4 Flevoland H35A 5 9 3 0 2
5 Overbetuwe H35A 5 9 3 0 2
6 Upward H35C 5 7 2 1 2
7 Westerduiven H35A 5 6 2 0 3
8 Wageningen H35B 5 6 2 0 3
9 Oosterbeek H35B 5 6 2 0 3
10 Ede H35A 5 5 1 2 2
11 HCM H35B 5 4 1 1 3
12 Apeldoorn H35B 5 0 0 0 5
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Westerduiven H35A n.n.b uit
14 mrt Apeldoorn H35B n.n.b thuis
21 mrt Flevoland H35A n.n.b uit
28 mrt WMHC H35B n.n.b thuis
11 apr MHC EDE H35A n.n.b thuis
18 apr MHC De Mezen H35B n.n.b uit
25 apr AHC Velp H35B n.n.b thuis
16 mei M.H.C. Oosterbeek H35B n.n.b uit
30 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H35D n.n.b thuis
6 jun HCOB - Hockeyclub Overbetuwe H35A n.n.b uit
13 jun HCM Arnhem H35B n.n.b thuis
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Upward H35C Westerduiven H35A 0-1
Ede H35A HCM H35B 1-1
Arnhem H35B Upward H35D 3-1
Oosterbeek H35B Wageningen H35B 2-1
Flevoland H35A Apeldoorn H35B 5-1
DONDERDAG 10 SEPTEMBER 2020
Mezen H35B Overbetuwe H35A 4-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Overbetuwe H35A Arnhem H35B 3-2
Westerduiven H35A Ede H35A 3-1
HCM H35B Mezen H35B 0-3
Apeldoorn H35B Upward H35C 1-3
Upward H35D Oosterbeek H35B 1-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Arnhem H35B HCM H35B 7-1
Upward H35C Flevoland H35A 4-2
Oosterbeek H35B Overbetuwe H35A 1-6
Ede H35A Apeldoorn H35B 3-1
Mezen H35B Westerduiven H35A 2-1
Upward H35D Wageningen H35B 2-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Flevoland H35A Ede H35A 4-0
Wageningen H35B Upward H35C 3-2
Westerduiven H35A Arnhem H35B 1-2
HCM H35B Oosterbeek H35B 6-2
Overbetuwe H35A Upward H35D 3-7
Apeldoorn H35B Mezen H35B 1-4
DONDERDAG 1 OKTOBER 2020
Wageningen H35B Flevoland H35A 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Oosterbeek H35B Westerduiven H35A 2-1
Upward H35D HCM H35B 4-1
Arnhem H35B Apeldoorn H35B 6-0
Overbetuwe H35A Wageningen H35B 6-2
Ede H35A Upward H35C 1-1
Mezen H35B Flevoland H35A 4-1