Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

Dames 4

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Julius de Beijer
Trainer Chris Ruys
Trainer Meike van der Steenhoven
Aanvoerder Benthe Hoogstraten
Aanvoerder Doron Kamps
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Apeliotes D15 Nijmegen D14 8:45
Nijmegen D17 Apeliotes D13 10:00
Upward D5 Nijmegen D19 13:30
Nijmegen D18 Apeliotes D11 13:30
Upward D4 Wageningen D7 15:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Apeliotes D11 4 12 4 0 0
2 Wageningen D7 4 12 4 0 0
3 Upward D5 4 9 3 0 1
4 Nijmegen D18 4 9 3 0 1
5 Apeliotes D13 4 5 1 2 1
6 Apeliotes D15 4 4 1 1 2
7 Nijmegen D19 4 3 1 0 3
8 Nijmegen D17 4 3 1 0 3
9 Nijmegen D14 4 1 0 1 3
10 Upward D4 4 0 0 0 4
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt WMHC D7 15:00 thuis - Dirkzwager veld 3
30 okt N.S.H.C. Apeliotes D13 n.n.b uit
6 nov NMHC Nijmegen D14 09:45 thuis - Dirkzwager veld 3
13 nov NMHC Nijmegen D19 n.n.b uit
20 nov Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D5 13:15 thuis - Dirkzwager veld 3
27 nov N.S.H.C. Apeliotes D15 11:30 thuis - Dirkzwager veld 3
12 mrt NMHC Nijmegen D17 n.n.b uit
19 mrt N.S.H.C. Apeliotes D11 n.n.b uit
26 mrt NMHC Nijmegen D18 n.n.b thuis
2 apr WMHC D7 n.n.b uit
16 apr N.S.H.C. Apeliotes D13 n.n.b thuis
23 apr NMHC Nijmegen D14 n.n.b uit
14 mei NMHC Nijmegen D19 n.n.b thuis
21 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D5 n.n.b uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Nijmegen D17 Apeliotes D11 (0-9)final
Apeliotes D15 Upward D4 (1-0)final
Nijmegen D19 Wageningen D7 (0-3)final
Upward D5 Nijmegen D18 (3-1)final
Nijmegen D14 Apeliotes D13 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Nijmegen D18 Apeliotes D15 (2-0)final
Apeliotes D11 Nijmegen D14 (8-0)final
Wageningen D7 Upward D5 (3-2)final
Upward D4 Nijmegen D17 (0-1)final
Apeliotes D13 Nijmegen D19 (2-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Upward D4 Apeliotes D11 (0-6)final
Upward D5 Apeliotes D13 (5-0)final
Nijmegen D19 Nijmegen D14 (3-2)final
Nijmegen D17 Nijmegen D18 (0-1)final
Apeliotes D15 Wageningen D7 (2-9)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Apeliotes D11 Nijmegen D19 (7-0)final
Nijmegen D18 Upward D4 (3-1)final
Nijmegen D14 Upward D5 (0-11)final
Wageningen D7 Nijmegen D17 (6-0)final
Apeliotes D13 Apeliotes D15 (0-0)final