Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

Heren 4

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Robert Jan Casteel
Trainer Michel Schoenmaker
Coach Robert Jan Casteel
Manager Jasper Bisterbosch
Aanvoerder Julius de Beijer
Aanvoerder Bas Lenssinck
Aanwezigheid Thomas Leijssen
Culinair Bram van der Meer
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Wijchen H3 Upward H4 10:00
Nijmegen H8 Wageningen H5 10:00
Westerduiven H3 Apeliotes H6 12:00
Apeliotes H5 Upward H3 13:55
Wageningen H6 Nijmegen H9 14:45
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Apeliotes H6 4 12 4 0 0
2 Wageningen H6 4 9 3 0 1
3 Wageningen H5 4 9 3 0 1
4 Nijmegen H8 4 6 2 0 2
5 Upward H3 4 6 2 0 2
6 Wijchen H3 3 6 2 0 1
7 Westerduiven H3 3 4 1 1 1
8 Apeliotes H5 4 3 1 0 3
9 Upward H4 4 1 0 1 3
10 Nijmegen H9 4 0 0 0 4
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt MHC Wijchen H3 10:00 uit
30 okt N.S.H.C. Apeliotes H5 13:45 thuis - Dirkzwager veld 3
6 nov NMHC Nijmegen H9 n.n.b uit
13 nov NMHC Nijmegen H8 n.n.b uit
20 nov N.S.H.C. Apeliotes H6 13:45 thuis - BMV veld 1
27 nov Westerduiven H3 13:15 thuis - Dirkzwager veld 3
12 mrt WMHC H5 n.n.b uit
19 mrt WMHC H6 n.n.b thuis
26 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H3 n.n.b uit
2 apr MHC Wijchen H3 n.n.b thuis
16 apr N.S.H.C. Apeliotes H5 n.n.b uit
23 apr NMHC Nijmegen H9 n.n.b thuis
14 mei NMHC Nijmegen H8 n.n.b thuis
21 mei N.S.H.C. Apeliotes H6 n.n.b uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Apeliotes H5 Wijchen H3 (2-3)final
Nijmegen H8 Wageningen H6 (0-1)final
Westerduiven H3 Upward H4 (0-0)scheduled
Upward H3 Nijmegen H9 (2-0)final
Wageningen H5 Apeliotes H6 (2-5)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Nijmegen H9 Apeliotes H5 (0-2)final
Apeliotes H6 Upward H3 (2-1)final
Wijchen H3 Nijmegen H8 (2-8)final
Upward H4 Wageningen H5 (1-8)final
Wageningen H6 Westerduiven H3 (7-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Apeliotes H5 Apeliotes H6 (2-7)final
Nijmegen H8 Nijmegen H9 (3-1)final
Upward H3 Wageningen H5 (1-2)final
Wageningen H6 Upward H4 (3-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Wijchen H3 Wageningen H6 (1-0)final
Nijmegen H9 Westerduiven H3 (1-4)final
Upward H4 Upward H3 (0-4)final
Apeliotes H6 Nijmegen H8 (2-1)final
Wageningen H5 Apeliotes H5 (1-0)final