Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

Heren 2

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Michel Schoenmaker
Aanvoerder Yorick Schiebergen
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Kromhouters H2 Nijmegen H5 10:30
Wageningen H2 Upward H2 10:45
Nijmegen H2 Union H3 11:45
Ede H2 Zwolle H2 12:45
Union H2 PW H2 13:00
EHV H2 Beuningen H2 15:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Nijmegen H5 4 12 4 0 0
2 Nijmegen H2 4 9 3 0 1
3 Union H3 4 9 3 0 1
4 PW H2 4 9 3 0 1
5 Ede H2 4 7 2 1 1
6 Upward H2 4 6 2 0 2
7 Union H2 3 5 1 2 0
8 Kromhouters H2 4 3 1 0 3
9 EHV H2 3 3 1 0 2
10 Zwolle H2 4 3 1 0 3
11 Wageningen H2 4 1 0 1 3
12 Beuningen H2 4 0 0 0 4
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt WMHC H2 10:45 uit
16 okt THCC De Kromhouters H2 10:15 thuis - ABN AMRO veld 2
30 okt Union H2 10:45 uit
6 nov NMHC Nijmegen H5 10:15 thuis - ABN AMRO veld 2
13 nov Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H2 10:30 thuis - ABN AMRO veld 2
20 nov MHCBeuningen H2 10:30 uit
27 nov HC Zwolle H2 10:15 thuis - ABN AMRO veld 2
12 mrt Union H3 n.n.b thuis
19 mrt NMHC Nijmegen H2 n.n.b uit
26 mrt MHC EDE H2 n.n.b thuis
2 apr EHV Enschede H2 n.n.b uit
16 apr WMHC H2 n.n.b thuis
23 apr THCC De Kromhouters H2 n.n.b uit
14 mei Union H2 n.n.b thuis
21 mei NMHC Nijmegen H5 n.n.b uit
4 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H2 n.n.b uit
11 jun MHCBeuningen H2 n.n.b thuis
18 jun HC Zwolle H2 n.n.b uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
EHV H2 Kromhouters H2 (2-1)scheduled
Wageningen H2 PW H2 (1-4)final
Union H3 Upward H2 (1-2)final
Zwolle H2 Beuningen H2 (6-1)final
Nijmegen H2 Nijmegen H5 (4-5)final
Ede H2 Union H2 (2-2)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Upward H2 Nijmegen H2 (2-4)final
Beuningen H2 Union H3 (0-4)final
Kromhouters H2 Wageningen H2 (3-1)scheduled
Nijmegen H5 Ede H2 (2-1)final
PW H2 Zwolle H2 (2-0)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Union H3 Zwolle H2 (3-0)final
EHV H2 Nijmegen H5 (0-5)scheduled
Nijmegen H2 Beuningen H2 (7-1)final
Kromhouters H2 PW H2 (1-3)final
Ede H2 Upward H2 (2-0)scheduled
Wageningen H2 Union H2 (1-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Upward H2 EHV H2 (2-1)scheduled
Zwolle H2 Nijmegen H2 (2-8)final
Beuningen H2 Ede H2 (2-3)scheduled
Union H2 Kromhouters H2 (4-2)scheduled
PW H2 Union H3 (1-2)scheduled
Nijmegen H5 Wageningen H2 (6-2)final