Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

Heren 1

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Ardian van Anken
Trainer Sjoerd Gubbels
Manager Ardian van Anken
Manager Daniëlle Trijbels-Kemperman
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Ede H1 Leiden H1 14:45
Naarden H1 Were Di H1 14:45
GCHC H1 Huizen H1 14:45
Upward H1 Zwolle H1 14:45
Rood-Wit H1 Hilversum H1 14:45
HCAS H1 Phoenix H1 14:45
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Ede H1 4 12 4 0 0
2 GCHC H1 4 9 3 0 1
3 Zwolle H1 4 8 2 2 0
4 Huizen H1 4 7 2 1 1
5 HCAS H1 4 7 2 1 1
6 Upward H1 4 6 2 0 2
7 Naarden H1 4 5 1 2 1
8 Phoenix H1 4 4 1 1 2
9 Were Di H1 4 4 1 1 2
10 Leiden H1 4 3 1 0 3
11 Rood-Wit H1 4 2 0 2 2
12 Hilversum H1 4 0 0 0 4
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt HC Zwolle H1 14:45 thuis - ABN AMRO veld 2
16 okt Were Di Tilburg H1 14:45 uit
30 okt HMHC H1 14:45 thuis - ABN AMRO veld 2
6 nov SV Phoenix H1 n.n.b uit
13 nov LOHC H1 14:45 thuis - ABN AMRO veld 2
20 nov Huizer HC H1 n.n.b uit
27 nov G.C.H.C. H1 14:45 thuis - ABN AMRO veld 2
5 mrt MHC EDE H1 14:45 thuis - ABN AMRO veld 2
12 mrt HCAS H1 n.n.b uit
19 mrt A.M.H.C. Rood-Wit H1 n.n.b thuis
26 mrt Hockey Club Naarden H1 n.n.b uit
2 apr HC Zwolle H1 n.n.b uit
16 apr Were Di Tilburg H1 n.n.b thuis
23 apr HMHC H1 n.n.b uit
30 apr SV Phoenix H1 n.n.b thuis
7 mei LOHC H1 14:45 uit
14 mei Huizer HC H1 n.n.b thuis
21 mei G.C.H.C. H1 n.n.b uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Rood-Wit H1 Zwolle H1 (2-2)final
HCAS H1 Naarden H1 (2-0)final
Ede H1 Upward H1 (2-0)final
GCHC H1 Were Di H1 (1-0)scheduled
Huizen H1 Hilversum H1 (6-1)final
Leiden H1 Phoenix H1 (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Phoenix H1 Huizen H1 (1-1)final
Hilversum H1 GCHC H1 (4-5)final
Were Di H1 Ede H1 (1-5)scheduled
Upward H1 HCAS H1 (3-2)final
Naarden H1 Rood-Wit H1 (4-4)final
Zwolle H1 Leiden H1 (2-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Rood-Wit H1 Upward H1 (2-3)final
HCAS H1 Were Di H1 (3-3)final
Ede H1 Hilversum H1 (7-0)final
GCHC H1 Phoenix H1 (3-2)final
Huizen H1 Leiden H1 (4-1)final
Naarden H1 Zwolle H1 (3-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leiden H1 GCHC H1 (4-2)final
Phoenix H1 Ede H1 (4-5)final
Hilversum H1 HCAS H1 (2-4)final
Were Di H1 Rood-Wit H1 (2-0)scheduled
Upward H1 Naarden H1 (1-3)final
Zwolle H1 Huizen H1 (2-1)final