Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

D30A

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Irene Hendriks
Manager Ellen van Alken
Manager Carine van Eldik
Aanvoerder Anne Brosens-samson
Bierpot / Penningmeester Marije van den Bos
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
PW D30-1 Apeldoorn D30-3 10:45
Deventer D30-1 EHV D30-1 10:45
Upward D30-1 Zwolle D30-1 11:30
Almelo D30-1 Wageningen D30-1 12:30
QZ D30-1 Ede D30-1 12:30
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Deventer D30-1 4 10 3 1 0
2 Ede D30-1 3 9 3 0 0
3 EHV D30-1 3 9 3 0 0
4 Wageningen D30-1 4 7 2 1 1
5 Almelo D30-1 4 6 2 0 2
6 Zwolle D30-1 3 6 2 0 1
7 Oosterbeek D30-1 4 6 2 0 2
8 Apeldoorn D30-3 3 3 1 0 2
9 QZ D30-1 4 3 1 0 3
10 PW D30-1 4 0 0 0 4
11 Upward D30-1 4 0 0 0 4
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt HC Zwolle D30-1 11:30 thuis - Dirkzwager veld 3
16 okt M.H.C. Oosterbeek D30-1 11:00 uit
6 nov WMHC D30-1 10:45 uit
13 nov Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D30-1 12:45 uit
20 nov HCQZ D30-1 09:45 thuis - Dirkzwager veld 3
27 nov DHV D30-1 12:45 uit
12 mrt MHC Almelo D30-1 n.n.b uit
19 mrt EHV Enschede D30-1 n.n.b thuis
26 mrt MHC EDE D30-1 n.n.b uit
2 apr Apeldoorn D30-3 n.n.b thuis
16 apr HC Zwolle D30-1 n.n.b uit
23 apr M.H.C. Oosterbeek D30-1 n.n.b thuis
21 mei WMHC D30-1 n.n.b thuis
4 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D30-1 n.n.b thuis
11 jun HCQZ D30-1 n.n.b uit
18 jun DHV D30-1 n.n.b thuis
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Upward D30-1 Almelo D30-1 (1-6)final
PW D30-1 Deventer D30-1 (1-3)final
Oosterbeek D30-1 Ede D30-1 (2-7)scheduled
Zwolle D30-1 Apeldoorn D30-3 (5-2)scheduled
QZ D30-1 Wageningen D30-1 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Almelo D30-1 PW D30-1 (5-1)scheduled
EHV D30-1 Upward D30-1 (3-0)final
Wageningen D30-1 Zwolle D30-1 (4-1)final
Deventer D30-1 QZ D30-1 (4-0)final
Apeldoorn D30-3 Oosterbeek D30-1 (0-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
PW D30-1 EHV D30-1 (0-3)final
Oosterbeek D30-1 Zwolle D30-1 (0-3)final
Upward D30-1 Ede D30-1 (2-8)final
QZ D30-1 Almelo D30-1 (3-1)final
Deventer D30-1 Wageningen D30-1 (0-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Almelo D30-1 Deventer D30-1 (0-2)final
Wageningen D30-1 Oosterbeek D30-1 (2-3)final
Apeldoorn D30-3 Upward D30-1 (5-1)scheduled
Ede D30-1 PW D30-1 (7-0)scheduled
EHV D30-1 QZ D30-1 (1-0)final