Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

MO12-6

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Yoric Engelsman
Trainer Helio Hendriks
Trainer Femme Kruize
Trainer Keona Makhija
Trainer Hannah Pavel
Trainer Chris Ruys
Trainer Louise Schlick
Trainer Daan Smit
Trainer Meike van der Steenhoven
Trainer Emily Vlemminx
Trainer Dinther Vogels
Coach Mathijn Konings
Coach Michiel Van der Harst
Manager Angelike Nuhn
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Wageningen MO12-2 Kromhouters MO12-2 11:45
Ede MO12-2 Nijmegen MO12-5 12:20
Overbetuwe MO12-4 Upward MO12-6 12:35
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Kromhouters MO12-2 8 21 7 0 1
2 Nijmegen MO12-5 8 15 5 0 3
3 Overbetuwe MO12-4 8 12 4 0 4
4 Wageningen MO12-2 8 12 4 0 4
5 Ede MO12-2 8 10 3 1 4
6 Upward MO12-6 8 1 0 1 7
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 jun HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MO12-4 12:35 uit
8 jun MHC EDE MO12-2 11:15 thuis - Veld 1
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Ede MO12-2 Overbetuwe MO12-4 (3-0)final
Nijmegen MO12-5 Kromhouters MO12-2 (1-3)final
Upward MO12-6 Wageningen MO12-2 (2-5)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Kromhouters MO12-2 Upward MO12-6 (6-1)final
Wageningen MO12-2 Ede MO12-2 (0-3)final
Overbetuwe MO12-4 Nijmegen MO12-5 (2-3)scheduled
ZATERDAG 16 MAART 2024
Wageningen MO12-2 Overbetuwe MO12-4 (4-2)final
Upward MO12-6 Nijmegen MO12-5 (3-6)final
Ede MO12-2 Kromhouters MO12-2 (2-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Upward MO12-6 Overbetuwe MO12-4 (3-10)final
Kromhouters MO12-2 Wageningen MO12-2 (6-3)final
Nijmegen MO12-5 Ede MO12-2 (4-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Wageningen MO12-2 Nijmegen MO12-5 (1-6)final
Ede MO12-2 Upward MO12-6 (2-2)final
Overbetuwe MO12-4 Kromhouters MO12-2 (3-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Kromhouters MO12-2 Nijmegen MO12-5 (2-1)final
Wageningen MO12-2 Upward MO12-6 (10-4)final
Overbetuwe MO12-4 Ede MO12-2 (3-4)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Ede MO12-2 Wageningen MO12-2 (1-2)final
Nijmegen MO12-5 Overbetuwe MO12-4 (0-2)final
Upward MO12-6 Kromhouters MO12-2 (1-9)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Kromhouters MO12-2 Ede MO12-2 (4-0)final
Overbetuwe MO12-4 Wageningen MO12-2 (3-2)final
Nijmegen MO12-5 Upward MO12-6 (12-0)final