Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

Heren 2

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Chris Ruys
Trainer Daan Smit
Aanvoerder Yorick Schiebergen
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Beuningen H2-O Union H3 9:00
Nijmegen H3 Almelo H2-O 13:00
Ede H2-O Nijmegen H4 14:45
Nijmegen H2-O Upward H2-O 14:45
Union H2-O EHV H2-O 15:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Zwolle H2-O 18 45 15 0 3
2 Nijmegen H4 17 35 11 2 4
3 Nijmegen H2-O 17 33 10 3 4
4 Union H3 18 27 8 3 7
5 Upward H2-O 18 26 8 2 8
6 Ede H2-O 17 26 7 5 5
7 Union H2-O 17 25 6 7 4
8 Nijmegen H3 17 24 8 0 9
9 EHV H2-O 17 20 6 2 9
10 Beuningen H2-O 17 7 2 1 14
11 Almelo H2-O 17 4 1 1 15
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun NMHC Nijmegen H2-O 14:45 uit
16 jun MHC EDE H2-O 10:45 uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Nijmegen H2-O Beuningen H2-O (3-1)final
Nijmegen H4 Union H2-O (1-1)final
Nijmegen H3 Upward H2-O (5-3)final
Ede H2-O Union H3 (1-6)scheduled
Almelo H2-O Zwolle H2-O (1-8)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Union H3 Nijmegen H3 (4-3)final
Upward H2-O Almelo H2-O (4-4)final
Union H2-O Nijmegen H2-O (1-2)final
EHV H2-O Ede H2-O (2-2)scheduled
Zwolle H2-O Nijmegen H4 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Nijmegen H4 Upward H2-O (4-2)final
Zwolle H2-O Union H2-O (3-0)final
Nijmegen H3 EHV H2-O (2-1)final
Almelo H2-O Union H3 (2-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Upward H2-O Zwolle H2-O (2-1)final
Union H3 Nijmegen H4 (2-3)final
EHV H2-O Almelo H2-O (10-2)final
Beuningen H2-O Nijmegen H3 (1-3)final
Nijmegen H2-O Ede H2-O (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Nijmegen H4 EHV H2-O (3-2)final
Upward H2-O Union H2-O (1-2)final
Zwolle H2-O Union H3 (2-1)final
Nijmegen H3 Nijmegen H2-O (1-5)final
Almelo H2-O Beuningen H2-O (0-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Beuningen H2-O Nijmegen H4 (3-5)final
EHV H2-O Zwolle H2-O (1-2)final
Union H3 Upward H2-O (2-6)final
Nijmegen H2-O Almelo H2-O (14-0)final
Union H2-O Ede H2-O (2-2)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Ede H2-O Beuningen H2-O (4-0)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Upward H2-O EHV H2-O (4-1)final
Union H3 Union H2-O (4-2)final
Zwolle H2-O Beuningen H2-O (4-1)final
Nijmegen H4 Nijmegen H2-O (2-3)final
Nijmegen H3 Ede H2-O (1-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Beuningen H2-O Upward H2-O (1-0)final
EHV H2-O Union H3 (2-3)final
Union H2-O Nijmegen H3 (3-2)final
Nijmegen H2-O Zwolle H2-O (3-4)final
Ede H2-O Almelo H2-O (9-2)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Union H3 Beuningen H2-O (2-1)final
Upward H2-O Nijmegen H2-O (0-4)final
EHV H2-O Union H2-O (4-1)final
Almelo H2-O Nijmegen H3 (4-6)final
Nijmegen H4 Ede H2-O (4-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Beuningen H2-O EHV H2-O (1-5)final
Ede H2-O Zwolle H2-O (1-2)scheduled
Nijmegen H3 Nijmegen H4 (1-0)final
Almelo H2-O Union H2-O (1-4)final
Nijmegen H2-O Union H3 (2-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Upward H2-O Ede H2-O (0-3)scheduled
EHV H2-O Nijmegen H2-O (4-3)final
Nijmegen H4 Almelo H2-O (3-0)final
Union H2-O Beuningen H2-O (1-1)final
Zwolle H2-O Nijmegen H3 (4-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Upward H2-O Nijmegen H3 (3-1)final
Union H3 Ede H2-O (1-2)final
Beuningen H2-O Nijmegen H2-O (3-5)scheduled
Zwolle H2-O Almelo H2-O (3-1)scheduled
Union H2-O Nijmegen H4 (4-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Ede H2-O EHV H2-O (1-1)scheduled
Nijmegen H2-O Union H2-O (1-1)final
Nijmegen H3 Union H3 (3-2)scheduled
Almelo H2-O Upward H2-O (0-3)scheduled
Nijmegen H4 Zwolle H2-O (3-2)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Upward H2-O Nijmegen H4 (3-5)final
Union H2-O Zwolle H2-O (2-1)final
Beuningen H2-O Ede H2-O (0-3)scheduled
EHV H2-O Nijmegen H3 (3-1)final
Union H3 Almelo H2-O (9-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Nijmegen H4 Union H3 (2-2)final
Zwolle H2-O Upward H2-O (4-3)final
Nijmegen H3 Beuningen H2-O (2-1)final
Almelo H2-O EHV H2-O (2-4)final
Ede H2-O Nijmegen H2-O (2-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Beuningen H2-O Almelo H2-O (1-2)final
EHV H2-O Nijmegen H4 (0-2)final
Union H3 Zwolle H2-O (2-3)final
Nijmegen H2-O Nijmegen H3 (2-0)final
Union H2-O Upward H2-O (2-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Nijmegen H4 Beuningen H2-O (4-3)final
Zwolle H2-O EHV H2-O (2-1)final
Upward H2-O Union H3 (2-1)final
Almelo H2-O Nijmegen H2-O (1-6)final
Ede H2-O Union H2-O (3-3)final
DONDERDAG 18 APRIL 2024
Union H2-O Union H3 (2-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Beuningen H2-O Zwolle H2-O (0-3)final
EHV H2-O Upward H2-O (2-4)final
Ede H2-O Nijmegen H3 (1-2)final
DONDERDAG 25 APRIL 2024
Nijmegen H2-O Nijmegen H4 (2-3)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Upward H2-O Beuningen H2-O (4-3)final
Zwolle H2-O Nijmegen H2-O (5-0)final
Nijmegen H3 Union H2-O (0-1)final
Almelo H2-O Ede H2-O (2-6)final
Union H3 EHV H2-O (3-0)final