Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

Heren 3

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Chris Ruys
Trainer Daan Smit
Manager Ruud van Maasakkers
Aanvoerder Bob Schuilenburg
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Upward H3 Westerduiven H3 11:45
Civicum H3 Ede H3 12:45
Union H6 Apeliotes H6 13:00
Nijmegen H11 Upward H4 13:15
Nijmegen H8 Wijchen H2-O 13:15
Apeliotes H7 Civicum H2-O 14:30
Wageningen H5 Wijchen H3 15:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Nijmegen H8 19 48 15 3 1
2 Wijchen H2-O 19 47 15 2 2
3 Ede H3 19 45 14 3 2
4 Union H6 19 43 14 4 1
5 Upward H3 19 32 10 2 7
6 Wageningen H5 19 32 10 2 7
7 Apeliotes H7 19 28 9 1 9
8 Wijchen H3 19 25 7 4 8
9 Civicum H2-O 19 23 6 5 8
10 Westerduiven H3 19 19 5 4 10
11 Civicum H3 19 13 4 1 14
12 Upward H4 19 10 3 1 15
13 Nijmegen H11 19 9 3 0 16
14 Apeliotes H6 19 5 1 2 16
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun Westerduiven H3 11:45 thuis - Social Deal veld 3
9 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H4 12:40 uit
16 jun C.M.H.C. CIVICUM H3 12:15 thuis - Social Deal veld 3
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Nijmegen H8 Apeliotes H7 (5-1)final
Wijchen H2-O Apeliotes H6 (5-0)final
Nijmegen H11 Civicum H3 (0-2)final
Wijchen H3 Ede H3 (5-5)final
Upward H4 Westerduiven H3 (0-4)scheduled
Wageningen H5 Union H6 (3-3)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Apeliotes H6 Civicum H2-O (0-5)final
Apeliotes H7 Wageningen H5 (3-0)final
Ede H3 Wijchen H2-O (4-3)final
Civicum H3 Upward H4 (4-1)final
Westerduiven H3 Wijchen H3 (0-1)final
Upward H3 Nijmegen H8 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Wijchen H3 Civicum H3 (3-2)final
Apeliotes H6 Upward H3 (0-6)final
Wijchen H2-O Westerduiven H3 (3-2)final
Civicum H2-O Ede H3 (1-1)final
Upward H4 Union H6 (1-9)final
Nijmegen H11 Apeliotes H7 (1-5)scheduled
Wageningen H5 Nijmegen H8 (2-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Apeliotes H7 Upward H4 (7-0)final
Upward H3 Wageningen H5 (3-1)final
Ede H3 Apeliotes H6 (5-0)final
Union H6 Wijchen H3 (5-4)final
Nijmegen H8 Nijmegen H11 (7-1)final
Westerduiven H3 Civicum H2-O (2-1)scheduled
Civicum H3 Wijchen H2-O (2-7)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Wijchen H3 Apeliotes H7 (1-2)final
Apeliotes H6 Westerduiven H3 (1-4)scheduled
Wijchen H2-O Union H6 (1-1)final
Civicum H2-O Civicum H3 (1-1)final
Nijmegen H11 Wageningen H5 (1-4)final
Ede H3 Upward H3 (0-0)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Union H6 Nijmegen H11 (9-0)final
DONDERDAG 5 OKTOBER 2023
Upward H4 Nijmegen H8 (2-7)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Upward H3 Nijmegen H11 (6-0)final
Westerduiven H3 Ede H3 (1-2)scheduled
Union H6 Civicum H2-O (2-0)scheduled
Apeliotes H7 Wijchen H2-O (0-2)final
Nijmegen H8 Wijchen H3 (1-1)final
Wageningen H5 Upward H4 (5-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Civicum H2-O Upward H3 (3-2)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Civicum H3 Apeliotes H6 (5-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Apeliotes H6 Union H6 (1-7)final
Wijchen H2-O Nijmegen H8 (2-2)final
Civicum H2-O Apeliotes H7 (2-1)scheduled
Westerduiven H3 Upward H3 (3-2)final
Wijchen H3 Wageningen H5 (1-3)final
Upward H4 Nijmegen H11 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Upward H3 Upward H4 (8-0)scheduled
Nijmegen H11 Wijchen H3 (1-3)final
Union H6 Ede H3 (2-3)scheduled
Civicum H3 Westerduiven H3 (2-1)final
Nijmegen H8 Civicum H2-O (4-0)scheduled
Apeliotes H7 Apeliotes H6 (6-1)scheduled
Wageningen H5 Wijchen H2-O (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Westerduiven H3 Union H6 (3-3)final
Civicum H2-O Wageningen H5 (1-2)final
Wijchen H3 Upward H4 (4-2)final
Ede H3 Apeliotes H7 (4-2)final
Civicum H3 Upward H3 (1-6)final
Wijchen H2-O Nijmegen H11 (8-0)final
Apeliotes H6 Nijmegen H8 (0-8)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Upward H3 Wijchen H3 (3-1)final
Union H6 Civicum H3 (5-2)final
Wageningen H5 Apeliotes H6 (5-0)final
Upward H4 Wijchen H2-O (0-6)final
Nijmegen H8 Ede H3 (3-0)final
Nijmegen H11 Civicum H2-O (0-7)final
Apeliotes H7 Westerduiven H3 (2-2)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Apeliotes H6 Nijmegen H11 (1-2)final
Ede H3 Wageningen H5 (7-1)final
Westerduiven H3 Nijmegen H8 (0-5)final
Wijchen H2-O Wijchen H3 (7-2)final
Union H6 Upward H3 (1-0)final
Civicum H3 Apeliotes H7 (1-2)scheduled
WOENSDAG 6 DECEMBER 2023
Civicum H2-O Upward H4 (3-0)final
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Ede H3 Civicum H3 (7-0)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Wijchen H2-O Upward H3 (3-2)final
Nijmegen H11 Ede H3 (0-8)final
Upward H4 Apeliotes H6 (7-2)final
Apeliotes H7 Union H6 (0-4)final
Wageningen H5 Westerduiven H3 (6-0)final
DINSDAG 5 MAART 2024
Wijchen H3 Civicum H2-O (1-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Civicum H2-O Wijchen H2-O (0-3)final
Apeliotes H6 Wijchen H3 (1-3)final
Ede H3 Upward H4 (6-0)final
Westerduiven H3 Nijmegen H11 (2-3)final
Upward H3 Apeliotes H7 (4-0)final
Civicum H3 Wageningen H5 (1-8)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Westerduiven H3 Upward H4 (8-2)final
Civicum H3 Nijmegen H11 (1-3)scheduled
Union H6 Wageningen H5 (7-0)final
Ede H3 Wijchen H3 (5-0)scheduled
Upward H3 Civicum H2-O (2-1)final
Apeliotes H7 Nijmegen H8 (0-1)final
Apeliotes H6 Wijchen H2-O (1-6)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Wijchen H3 Westerduiven H3 (1-0)scheduled
Civicum H2-O Apeliotes H6 (2-2)final
Wijchen H2-O Ede H3 (1-0)scheduled
Nijmegen H8 Upward H3 (6-0)final
Upward H4 Civicum H3 (3-0)scheduled
Nijmegen H11 Union H6 (2-7)final
Wageningen H5 Apeliotes H7 (2-1)final
DONDERDAG 28 MAART 2024
Nijmegen H8 Civicum H3 (6-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Nijmegen H8 Wageningen H5 (4-2)final
Westerduiven H3 Wijchen H2-O (2-6)scheduled
Ede H3 Civicum H2-O (7-0)scheduled
Civicum H3 Wijchen H3 (3-4)scheduled
Union H6 Upward H4 (13-4)final
Apeliotes H7 Nijmegen H11 (3-0)final
DONDERDAG 11 APRIL 2024
Upward H3 Apeliotes H6 (3-1)final
VRIJDAG 12 APRIL 2024
Union H6 Wijchen H2-O (7-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Wijchen H3 Union H6 (3-3)final
Upward H4 Apeliotes H7 (0-6)final
Wijchen H2-O Civicum H3 (5-1)scheduled
Civicum H2-O Westerduiven H3 (1-1)scheduled
Nijmegen H11 Nijmegen H8 (0-10)final
Apeliotes H6 Ede H3 (2-6)final
Wageningen H5 Upward H3 (2-1)final
VRIJDAG 19 APRIL 2024
Union H6 Nijmegen H8 (3-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Apeliotes H7 Wijchen H3 (5-1)final
Upward H3 Ede H3 (2-5)scheduled
Westerduiven H3 Apeliotes H6 (2-2)scheduled
Civicum H3 Civicum H2-O (2-4)scheduled
Wageningen H5 Nijmegen H11 (6-0)final
Nijmegen H8 Upward H4 (22-0)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Wijchen H3 Nijmegen H8 (1-6)final
Upward H4 Wageningen H5 (1-1)final
Apeliotes H6 Civicum H3 (5-1)final
Wijchen H2-O Apeliotes H7 (5-0)final
Ede H3 Westerduiven H3 (7-2)scheduled
Civicum H2-O Union H6 (2-3)final
Nijmegen H11 Upward H3 (0-4)final