Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

D30-1

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Max Koopmans
Manager Ellen van Alken
Manager Carine van Eldik
Aanvoerder Anne Brosens-Samson
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Lochem D30-1 Union D30-2 10:30
Upward D30-1 Beuningen D30-1 12:00
Arnhem D30-2 Bemmel D30-1 12:45
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Arnhem D30-2 17 46 15 1 1
2 Bemmel D30-1 17 38 12 2 3
3 Union D30-2 17 28 8 4 5
4 Upward D30-1 16 14 4 2 10
5 Union D30-1 17 14 4 2 11
6 Lochem D30-1 17 12 3 3 11
7 Beuningen D30-1 7 3 1 0 6
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun MHCBeuningen D30-1 12:00 thuis - ABN AMRO veld 2
9 jun MHC Bemmel 800 D30-1 10:15 uit
23 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30-2 n.n.b thuis - ABN AMRO veld 2
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Upward D30-1 Bemmel D30-1 (0-2)final
Arnhem D30-2 Union D30-2 (2-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Bemmel D30-1 Lochem D30-1 (2-4)final
Union D30-2 Upward D30-1 (1-0)final
Union D30-1 Arnhem D30-2 (3-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Union D30-2 Bemmel D30-1 (0-2)final
Upward D30-1 Union D30-1 (0-1)final
WOENSDAG 27 SEPTEMBER 2023
Arnhem D30-2 Upward D30-1 (3-2)final
Lochem D30-1 Union D30-1 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Lochem D30-1 Upward D30-1 (1-3)final
Arnhem D30-2 Bemmel D30-1 (5-2)final
Union D30-1 Union D30-2 (4-4)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Arnhem D30-2 Lochem D30-1 (2-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Union D30-2 Lochem D30-1 (1-1)final
Bemmel D30-1 Union D30-1 (4-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Bemmel D30-1 Upward D30-1 (7-0)final
Union D30-1 Lochem D30-1 (1-2)final
Union D30-2 Arnhem D30-2 (1-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Lochem D30-1 Bemmel D30-1 (0-3)final
Upward D30-1 Union D30-2 (1-1)final
Arnhem D30-2 Union D30-1 (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Bemmel D30-1 Union D30-2 (4-1)final
Lochem D30-1 Arnhem D30-2 (2-2)final
Union D30-1 Upward D30-1 (1-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Union D30-2 Union D30-1 (3-0)final
Bemmel D30-1 Arnhem D30-2 (2-1)final
Upward D30-1 Lochem D30-1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Lochem D30-1 Union D30-2 (1-2)final
Arnhem D30-2 Upward D30-1 (5-0)final
Union D30-1 Bemmel D30-1 (1-6)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Lochem D30-1 Bemmel D30-1 (1-6)final
Union D30-1 Union D30-2 (1-3)final
Arnhem D30-2 Beuningen D30-1 (4-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Beuningen D30-1 Upward D30-1 (1-4)final
Bemmel D30-1 Arnhem D30-2 (3-4)final
Union D30-2 Lochem D30-1 (4-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Lochem D30-1 Union D30-1 (2-6)final
Upward D30-1 Bemmel D30-1 (1-1)final
Arnhem D30-2 Union D30-2 (3-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Union D30-1 Arnhem D30-2 (1-8)final
Bemmel D30-1 Beuningen D30-1 (3-0)final
Union D30-2 Upward D30-1 (2-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Beuningen D30-1 Union D30-2 (0-1)final
Arnhem D30-2 Lochem D30-1 (7-0)final
Upward D30-1 Union D30-1 (2-4)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Union D30-2 Bemmel D30-1 (2-2)final
Lochem D30-1 Upward D30-1 (0-3)final
Union D30-1 Beuningen D30-1 (3-5)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Beuningen D30-1 Lochem D30-1 (0-5)final
Bemmel D30-1 Union D30-1 (5-0)final
Upward D30-1 Arnhem D30-2 (0-4)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Beuningen D30-1 Arnhem D30-2 (0-4)final
Union D30-2 Union D30-1 (3-1)final
Bemmel D30-1 Lochem D30-1 (6-0)final