Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

H35-1

Ondersteuning
Functie Naam
Manager Michiel Bodt
Manager Jeroen de Kort
Aanvoerder Bas Blikkendaal
Aanvoerder Bas Blikkendaal
Aanvoerder Jan Jaap Gerestein
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Nijmegen H30-2 Wageningen H30-1 9:45
Apeldoorn H30-1 Upward H30-1 10:15
Ares H30-1 Zutphen H30-1 10:30
Arnhem H30-1 Oosterbeek H30-1 14:45
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Apeldoorn H30-1 15 43 14 1 0
2 Ares H30-1 14 33 11 0 3
3 Upward H30-1 14 20 6 2 6
4 Wageningen H30-1 14 19 5 4 5
5 Arnhem H30-1 14 18 6 0 8
6 Wijchen H30-1 15 16 4 4 7
7 Zutphen H30-1 14 14 4 2 8
8 Nijmegen H30-2 14 12 4 0 10
9 Oosterbeek H30-1 14 9 2 3 9
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun Apeldoorn H30-1 10:15 uit
9 jun AHC Velp H30-1 12:45 thuis
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Ares H30-1 Nijmegen H30-2 (4-2)final
Wageningen H30-1 Wijchen H30-1 (2-1)final
Zutphen H30-1 Apeldoorn H30-1 (1-7)final
Upward H30-1 Oosterbeek H30-1 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Apeldoorn H30-1 Wageningen H30-1 (4-3)final
Wijchen H30-1 Ares H30-1 (3-2)final
Arnhem H30-1 Zutphen H30-1 (4-3)final
Nijmegen H30-2 Upward H30-1 (4-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Zutphen H30-1 Oosterbeek H30-1 (5-2)final
Wijchen H30-1 Nijmegen H30-2 (3-1)final
Ares H30-1 Apeldoorn H30-1 (3-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Apeldoorn H30-1 Wijchen H30-1 (7-1)final
Arnhem H30-1 Ares H30-1 (3-5)final
Upward H30-1 Zutphen H30-1 (3-5)final
Oosterbeek H30-1 Wageningen H30-1 (3-5)final
DONDERDAG 5 OKTOBER 2023
Arnhem H30-1 Wageningen H30-1 (3-6)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Ares H30-1 Oosterbeek H30-1 (9-4)final
Apeldoorn H30-1 Nijmegen H30-2 (8-1)final
Wageningen H30-1 Upward H30-1 (1-3)final
Wijchen H30-1 Arnhem H30-1 (5-1)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Upward H30-1 Ares H30-1 (3-4)final
Arnhem H30-1 Apeldoorn H30-1 (0-7)final
Oosterbeek H30-1 Wijchen H30-1 (5-3)final
Nijmegen H30-2 Zutphen H30-1 (3-5)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Apeldoorn H30-1 Oosterbeek H30-1 (3-1)final
Arnhem H30-1 Nijmegen H30-2 (2-1)final
Wageningen H30-1 Zutphen H30-1 (3-3)final
Wijchen H30-1 Upward H30-1 (1-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Wageningen H30-1 Nijmegen H30-2 (2-1)final
Zutphen H30-1 Ares H30-1 (2-5)final
Upward H30-1 Apeldoorn H30-1 (2-3)final
Oosterbeek H30-1 Arnhem H30-1 (1-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Arnhem H30-1 Upward H30-1 (5-3)final
Wijchen H30-1 Zutphen H30-1 (2-2)final
Ares H30-1 Wageningen H30-1 (5-0)final
Nijmegen H30-2 Oosterbeek H30-1 (7-3)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Wijchen H30-1 Wageningen H30-1 (2-2)final
Apeldoorn H30-1 Zutphen H30-1 (6-1)final
Nijmegen H30-2 Ares H30-1 (0-4)final
Oosterbeek H30-1 Upward H30-1 (3-4)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Wageningen H30-1 Apeldoorn H30-1 (2-2)final
Upward H30-1 Nijmegen H30-2 (3-2)final
Ares H30-1 Wijchen H30-1 (6-4)final
Zutphen H30-1 Arnhem H30-1 (2-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Apeldoorn H30-1 Ares H30-1 (4-3)final
Arnhem H30-1 Wageningen H30-1 (1-2)final
Oosterbeek H30-1 Zutphen H30-1 (5-3)final
Nijmegen H30-2 Wijchen H30-1 (4-7)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Ares H30-1 Arnhem H30-1 (5-3)final
Wijchen H30-1 Apeldoorn H30-1 (3-4)final
Wageningen H30-1 Oosterbeek H30-1 (1-1)final
Zutphen H30-1 Upward H30-1 (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Upward H30-1 Wageningen H30-1 (2-1)final
Arnhem H30-1 Wijchen H30-1 (3-2)final
Oosterbeek H30-1 Ares H30-1 (1-3)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Ares H30-1 Upward H30-1 (3-0)final
Wijchen H30-1 Oosterbeek H30-1 (5-5)final
Zutphen H30-1 Nijmegen H30-2 (1-3)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Nijmegen H30-2 Apeldoorn H30-1 (0-3)final
DONDERDAG 16 MEI 2024
Apeldoorn H30-1 Arnhem H30-1 (7-3)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Zutphen H30-1 Wageningen H30-1 (5-3)final
Oosterbeek H30-1 Apeldoorn H30-1 (2-8)final
Upward H30-1 Wijchen H30-1 (4-4)final
Nijmegen H30-2 Arnhem H30-1 (6-0)final