Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

H45-1

Ondersteuning
Functie Naam
Coach Leon Julien
Aanvoerder Koen Dekker
Fluit schema's Hugo Willeumier
Bierpot / Penningmeester Joan van Leeuwen
Aankomende speelronde
Thuis Uit Aanvang
Ede H45-1 Hilversum H45-1 10:45
Gooische H45-2 Schaerweijde H45-1 12:00
Spandersbosch H45-1 Phoenix H45-1 12:45
Naarden H45-1 Nijmegen H45-1 13:00
Upward H45-1 Voordaan H45-2 14:30
Amersfoort H45-1 Soest H45-1 16:15
Stand
Pos. Team # Punten W G V
1 Soest H45-1 9 22 7 1 1
2 Phoenix H45-1 9 22 7 1 1
3 Gooische H45-2 9 21 7 0 2
4 Nijmegen H45-1 9 17 5 2 2
5 Spandersbosch H45-1 9 16 5 1 3
6 Amersfoort H45-1 9 16 5 1 3
7 Ede H45-1 9 12 4 0 5
8 Naarden H45-1 9 12 4 0 5
9 Voordaan H45-2 9 7 2 1 6
10 Upward H45-1 9 6 2 0 7
11 Hilversum H45-1 9 5 1 2 6
12 Schaerweijde H45-1 9 1 0 1 8
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun MMHC Voordaan H45-2 14:30 thuis - Veld 1
9 jun SV Phoenix H45-1 14:00 uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Ede H45-1 Voordaan H45-2 (2-1)final
Amersfoort H45-1 Hilversum H45-1 (2-0)final
Soest H45-1 Phoenix H45-1 (5-1)final
Spandersbosch H45-1 Nijmegen H45-1 (1-1)final
Naarden H45-1 Schaerweijde H45-1 (3-1)scheduled
Gooische H45-2 Upward H45-1 (3-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Upward H45-1 Ede H45-1 (0-2)final
Voordaan H45-2 Naarden H45-1 (3-4)final
Nijmegen H45-1 Soest H45-1 (1-3)final
Schaerweijde H45-1 Amersfoort H45-1 (0-3)final
Hilversum H45-1 Spandersbosch H45-1 (1-5)final
Phoenix H45-1 Gooische H45-2 (3-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Amersfoort H45-1 Voordaan H45-2 (3-3)final
Ede H45-1 Gooische H45-2 (2-1)final
Soest H45-1 Hilversum H45-1 (2-2)final
Spandersbosch H45-1 Schaerweijde H45-1 (4-0)final
Naarden H45-1 Upward H45-1 (1-2)final
Nijmegen H45-1 Phoenix H45-1 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Voordaan H45-2 Spandersbosch H45-1 (2-4)final
Hilversum H45-1 Nijmegen H45-1 (2-4)final
Schaerweijde H45-1 Soest H45-1 (1-3)final
Upward H45-1 Amersfoort H45-1 (2-4)final
Gooische H45-2 Naarden H45-1 (3-1)final
Phoenix H45-1 Ede H45-1 (3-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Amersfoort H45-1 Gooische H45-2 (0-4)final
Nijmegen H45-1 Schaerweijde H45-1 (1-0)final
Soest H45-1 Voordaan H45-2 (5-2)final
Spandersbosch H45-1 Upward H45-1 (3-1)final
Naarden H45-1 Ede H45-1 (4-2)final
Hilversum H45-1 Phoenix H45-1 (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Schaerweijde H45-1 Hilversum H45-1 (2-2)final
Ede H45-1 Amersfoort H45-1 (1-3)final
Voordaan H45-2 Nijmegen H45-1 (0-5)final
Gooische H45-2 Spandersbosch H45-1 (2-0)final
Upward H45-1 Soest H45-1 (2-4)final
Phoenix H45-1 Naarden H45-1 (2-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Amersfoort H45-1 Naarden H45-1 (1-2)final
Spandersbosch H45-1 Ede H45-1 (1-3)final
Soest H45-1 Gooische H45-2 (1-7)final
Schaerweijde H45-1 Phoenix H45-1 (1-3)final
Hilversum H45-1 Voordaan H45-2 (0-6)final
DONDERDAG 25 APRIL 2024
Schaerweijde H45-1 Upward H45-1 (1-2)final
DONDERDAG 2 MEI 2024
Nijmegen H45-1 Upward H45-1 (3-0)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Ede H45-1 Soest H45-1 (2-3)final
Gooische H45-2 Nijmegen H45-1 (6-1)final
Phoenix H45-1 Amersfoort H45-1 (3-2)final
Naarden H45-1 Spandersbosch H45-1 (0-1)final
Upward H45-1 Hilversum H45-1 (1-2)final
Voordaan H45-2 Schaerweijde H45-1 (4-2)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Nijmegen H45-1 Ede H45-1 (1-0)final
Hilversum H45-1 Gooische H45-2 (0-3)final
Spandersbosch H45-1 Amersfoort H45-1 (2-3)final
Voordaan H45-2 Phoenix H45-1 (0-2)scheduled
Soest H45-1 Naarden H45-1 (5-0)final