INLOGGEN
Nieuws
Verslagen
Nog geen verslagen.
Social Media
Clubcompetitie
1.     G-Hockey 1
2.     D1-Bekerhockey
3.     JA1
4.     MC1 Zaal
5.     MB3 Zaal

Hele clubcompetitie
Organisatie
Bestuur  
Ramona Floris  Ontwikkelen en Opleiden   
Bram Mulder ten Kate  Secretaris   
Annemarieke Kool  Jongste Jeugd en Jeugd   
Roelf Jan Dijkhuizen  Financiën en Organisatie   
Vacature  Senioren   
Vacature  Accommodatie en Sponsoring   
Remco Bijlsma  Voorzitter   
Fred Rodenburg  Penningmeester   
Accommodatie en Activiteiten  
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Barcommissie  Email sturen naar Barcommissie  
Cheron van Mosel  Medewerker algemene zaken   
Jur van Wijk  Crewlid   
Vacature  Crewlid   
Sandra van der Kemp  Coördinator zaterdag   
Arno Vonk  Commissielid zaterdag   
Jasper Hack  Commissielid zaterdag   
Astrid Huitink-Jacobs  Commissielid zaterdag   
Vacature  Commissielid zaterdag   
Vacature  Commissielid zaterdag   
Vacature  Commissielid zaterdag   
Clubhuis  Email sturen naar Clubhuis  
Vacature  Commissielid   
Jeugdraad  Email sturen naar Jeugdraad  
Anique Julien  Voorzitter   
Anique Julien  Penningmeester   
Isabelle 't Mannetje  Commissielid   
Peter Werre  Commissielid   
Douwe Dijkhuizen  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Materiaal Commissie  Email sturen naar Materiaal Commissie  
Tjerk Oostra  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Wanneke de Boer  Keeperstassen Senioren   
Lisette van der Wind  Fluiten en ballen   
Meta Roders  Fluiten en ballen   
Rafiq Ritzen  Keeperstassen (jongste)jeugd   
Danielle van Woerden  Keeperstassen (jongste)jeugd   
Adrijana van Eek  Keeperstassen (jongste)jeugd   
Veldreservering  Email sturen naar Veldreservering  
Thomas Jong  Commissielid zaterdag   
Karin van Wagensveld  Commissielid ddw. dagen   
Annemiek de Jong  Commissielid zondag   
Algemeen Email sturen naar Algemeen  
Raad van Toezicht  Email sturen naar Raad van Toezicht  
Mathijs Foekens  Commissielid   
Dirk Jan Bender  Commissielid   
Elze Meijering  Commissielid   
Sportiviteit & Respect  Email sturen naar Sportiviteit & Respect  
Rogier Sonneveldt  Voorzitter   
Marjolein Snater  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Allard Dijkhuizen  Commissielid   
Vanessa Jansen  Commissielid   
Vertrouwenspersoon  Email sturen naar Vertrouwenspersoon  
Heidi Delcliseur  Commissielid   
Vrijwilligerscoordinator   
Vacature  Coördinator vrijwilligers   
Financieel Email sturen naar Financieel  
Kascommissie   
René van Egmond  Commissielid   
Henk Sijbring  Commissielid   
Ledenadministratie  Email sturen naar Ledenadministratie  
Joan van Leeuwen  Administrateur   
Penningmeester  Email sturen naar Penningmeester  
Fred Rodenburg  Penningmeester   
G-Hockey & E-hockey  
E-hockey  Email sturen naar E-hockey  
Angela Ellis  Commissielid   
G-Hockey  Email sturen naar G-Hockey  
Vacature  Commissielid   
Veronique van der Schans- Klessens  Voorzitter   
Hockeytechnische Zaken  
Opleidingscommissie  Email sturen naar Opleidingscommissie  
Mirjam Koster  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Scheidsrechterscom.  Email sturen naar Scheidsrechterscom.  
Annemiek de Jong  Voorzitter   
Tijmen van der Kemp  Planning ABCD Jeugd   
Jolanda Evers  Opleidingen   
Jolanda Evers  Coördinator CS+   
Tijmen van der Kemp  Planning Jongste Jeugd   
Henk Figee  Commissielid   
Topcommissie  Email sturen naar Topcommissie  
Bart van Druenen  Voorzitter   
Michiel Bodt  Commissielid   
Marije Daniels-Waterink  Commissielid   
Milou Sonneveldt  Commissielid   
Oscar Tessensohn  Commissielid   
Stephan Reijnen  Commissielid   
Leon Julien  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Paul Pos  Commissielid   
Trainingscoordinatie Commissie  Email sturen naar Trainingscoordinatie Commissie  
Ursula van Wandelen  Voorzitter   
Karin van Wagensveld  Commissielid   
Miranda ter Huurne-van Boxtel  Commissielid   
Jeugd  
Jeugdcommissie  Email sturen naar Jeugdcommissie  
Vacature  Voorzitter   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Jongste jeugdcommissie  Email sturen naar Jongste jeugdcommissie  
Marleen Dessing-Bressers  Voorzitter   
Tjitske Westra  Commissielid Benjamins   
Marleen Dessing-Bressers  Commissielid E8   
Annelies Jonkhout  Commissielid F   
Alireza Taimurizadeh   Commissielid E6   
Bram Kruize  Commissielid Traningen   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Hilde Bussink  Commissielid communicatie   
Trainingscoordinatie Commissie  Email sturen naar Trainingscoordinatie Commissie  
Vacature  Commissielid   
Voetbalhockey  Email sturen naar Voetbalhockey  
Gé-jé Overschie  Voorzitter   
Vacature  Commissielid   
Wedstrijdsecretariaat (jeugd)  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat (jeugd)  
Valerie Rasquin  Commissielid Jongste jeugd   
Thomas Jong  Commissielid Junioren   
Vacature  Commissielid Jongste jeugd   
Wedstrijdsecretariaat (senioren)  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat (senioren)  
Vacature  Commissielid Junioren   
PR en Communicatie  
Communicatiecommissie  Email sturen naar Communicatiecommissie  
Vacature  Voorzitter   
Vacature  Commissielid   
Astrid van Noort  Commissielid   
Jurjen Hoogland  Commissielid   
Masja Dingjan  Commissielid   
Arlette Juch  Commissielid   
Eline Hoekert  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Lisa  Email sturen naar Lisa  
Willem Jan Vastenholt  Beheerder LISA   
Sponsorcommissie  Email sturen naar Sponsorcommissie  
Ernst Wilton  Voorzitter   
Edward van Stigt  Commissielid   
Bertil van der Molen  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Marc Braam  Commissielid   
Webmaster  Email sturen naar Webmaster  
Willem Jan Vastenholt  Webmaster   
Senioren  
Bedrijfshockey  Email sturen naar Bedrijfshockey  
Jaap Pleiter  Coördinator   
Dames elftalcommissie  Email sturen naar Dames elftalcommissie  
Vacature  Voorzitter   
Marije Giesberts  Commissielid   
Pythia Segers  Commissielid   
Heren elftalcommissie  Email sturen naar Heren elftalcommissie  
Vacature  Voorzitter   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Trimhockey  Email sturen naar Trimhockey  
Vacature  Coördinator   
Bob Kobessen  Coördinator zaterdagochtend   
Vacature  Coördinator woensdagochtend   
Erik Borst  Coördinator zondagochtend   
Erik Borst  Coördinator woensdagavond   
Wedstrijdsecretariaat (senioren)  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat (senioren)  
Annemiek de Jong  wedstrijdsecretaris senioren en veteranen   
Zaalhockey  
Zaalhockeycommissie  Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
Koen Dekker  Voorzitter   
Eugenie Tolkamp  Commissielid   
Paul Pos  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Vacature  Commissielid   
Tijmen van der Kemp  Commissielid   
Eric Baltus  Commissielid