INLOGGEN
Nieuws
Verslagen
Nog geen verslagen.
Social Media
Clubcompetitie
1.     JA1
2.     DA
3.     G-Hockey 1
4.     G-Hockey 2
5.     MC1

Hele clubcompetitie
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

18 november | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
D1 3295 GHBS D1 12:15 12:45 Abn Amro veld 2  info
fluiten: bondsscheidsrechters
D2 6342 N.S.H.C. Apeliotes D3 30 09:30 10:30 uit -   info
D3 6318 N.S.H.C. Apeliotes D9 30 13:15 14:15 uit -   info
DA 8763 MHC Dieren DA 30 12:15 12:45 uit -   info
Dames Jong Senioren 1 7375 NMHC Nijmegen DJ1 30 10:45 11:45 uit -   info
DB 8385 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina DA 09:30 10:30 Dirkzwager Water 3  info
  Let op: tijd gewijzigd  
Fluiten: Rick de Ruig
Wordt gefloten door heren 3.
DC 8762 THCC De Kromhouters DB 45 11:15 12:45 uit -   info
DD 8546 MHCZutphen DA 11:45 12:15 Dirkzwager Water 3  info
  Let op: tijd gewijzigd  
Fluiten: Lotje Aalderink (MC12c Zaal)
Wordt gefloten door heren C. (1 scheids)
H1 3738 Hilversum H1 60 13:45 14:45 uit -   info
H2 5736 MHC EDE H2 30 12:15 12:45 uit -   info
H3 5209 NMHC Nijmegen H9 13:30 13:30 Strijbosch Thunissen 1  info
Fluiten: Merijn Boon (JB2 Zaal) en Jeroen Hoyng (HA)
Stijn van Slooten?
HA 7876 Doetinchemse Hockey Club HA 10:45 10:45 Abn Amro veld 2  info
Wordt gefloten door heren LA.
HB 7864 HCM Arnhem HA 15 12:45 13:00 uit -   info
HC 8726 AHC Velp HD 14:45 14:45 Abn Amro veld 2  info
Fluiten: NoƩmi Nieveen (MB1) en Rick de Ruig
HD 7481 Apeldoorn HD 45 11:45 13:00 uit -   info
HLA 8237 THCC De Kromhouters HL 13:15 14:00 Dirkzwager Water 3  info
Fluiten: Marion Hoitinga (DB) en Paul van der Steur
HLB 8236 M.H.C. Oosterbeek HL 15 12:15 12:30 uit -   info

18 november | Overig

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
GoGrip High Performance1 !Reservering 08:30 Abn Amro veld 2  info
GoGrip High Performance2 !Reservering 09:00 Strijbosch Thunissen 1  info
GoGrip High Performance3 !Reservering 09:00 Strijbosch Thunissen 1  info
GoGrip High Performance4 !Reservering 10:00 Strijbosch Thunissen 1  info
GoGrip Masterclass !Reservering 11:00 Strijbosch Thunissen 1  info