INLOGGEN
Nieuws
Verslagen
Nog geen verslagen.
Social Media
Clubcompetitie
1.     MB4 Zaal
2.     G-Hockey 1
3.     G-Hockey 2
4.     G-Hockey 3
5.     JB3 Zaal

Hele clubcompetitie
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

18 februari | Overig

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZAALBLOK 9168 ZAAL HCM MC4 - HCM MC5 0 09:50 09:50 ARNHEM
Fluiten: Tijmen van der Kemp (H3) en Jord van Eldik (JB2 Zaal)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
ZAALBLOK 9013 ZAAL HCM MC4 - Oosterbeek MC5 0 12:20 12:20 ARNHEM
Fluiten: Jord van Eldik (JB2 Zaal) en Rolf van der Kemp (HLB)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
ZAALBLOK 9316 ZAAL Deventer MC5 - HCM MC5 0 11:30 11:30 ARNHEM
Fluiten: Jord van Eldik (JB2 Zaal) en Rolf van der Kemp (HLB)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
ZAALBLOK 8857 ZAAL Westerduiven MC3 - Oosterbeek MC5 0 10:40 10:40 ARNHEM
Fluiten: Rolf van der Kemp (HLB) en Tijmen van der Kemp (H3)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
ZAALBLOK 14655 ZAAL Nijmegen MA3 - Ede MA12C 0 11:30 11:30 ARNHEM
Fluiten: Tijmen van der Kemp (H3) en Meike van der Steenhoven (D2)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
ZAALBLOK 14688 ZAAL Union MA2 - Ares MA12C 0 10:40 10:40 ARNHEM
Fluiten: Tim van der Steur (HLA) en Meike van der Steenhoven (D2)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
ZAALBLOK 14630 ZAAL Ede MA12C - Kromhouters MA12C 0 09:50 09:50 ARNHEM
Fluiten: Tim van der Steur (HLA) en Meike van der Steenhoven (D2)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
ZAALBLOK 14642 ZAAL Kromhouters MA12C - Union MA2 0 12:20 12:20 ARNHEM
Fluiten: Sophie Swart (D3) en Tim van der Steur (HLA)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
ZAALBLOK 16282 ZAAL Beuningen MA12C - Ede MA23C 0 17:20 17:20 ARNHEM
Fluiten: Meike van der Steenhoven (D2) en Charlotte Evers (MC2)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
ZAALBLOK 16294 ZAAL Ede MA23C - HCM MA12C 0 14:50 14:50 ARNHEM
Fluiten: Charlotte Evers (MC2) en Tijmen van der Kemp (H3)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
ZAALBLOK 16279 ZAAL Apeldoorn MA12C - Beuningen MA12C 0 15:40 15:40 ARNHEM
Fluiten: Charlotte Evers (MC2) en Meike van der Steenhoven (D2)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
ZAALBLOK 16267 ZAAL Ares MA2 - HCM MA12C 0 16:30 16:30 ARNHEM
Fluiten: Rick de Ruig en Meike van der Steenhoven (D2)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
ZAALBLOK 14055 ZAAL HCM JA12C - Ede JA2 0 14:30 14:30 ARNHEM
Fluiten: Sophie Swart (D3) en Tineke Kruijsse
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
ZAALBLOK 14176 ZAAL Westerduiven JA1 - HCM JA12C 0 17:00 17:00 ARNHEM
Fluiten: Tijmen van der Kemp (H3) en Tineke Kruijsse
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
ZAALBLOK 14237 ZAAL Ede JA2 - Zevenaar JA1 0 16:10 16:10 ARNHEM
Fluiten: Tijmen van der Kemp (H3) en Sophie Swart (D3)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4

18 februari | Junioren Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA2 Zaal 14676 NMHC Nijmegen MA3 0 12:40 13:10 ARNHEM
Fluiten: Meike van der Steenhoven (D2) en Tim van der Steur (HLA)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
MA2 Zaal 14665 HC Ares MA12C 0 08:30 09:00 ARNHEM
Fluiten: Meike van der Steenhoven (D2) en Tim van der Steur (HLA)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
MA3 Zaal 16273 Apeldoorn MA12C 0 13:30 14:00 ARNHEM
Fluiten: Meike van der Steenhoven (D2) en Rick de Ruig
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
MA3 Zaal 16274 HC Ares MA2 0 17:40 18:10 ARNHEM
Fluiten: Charlotte Evers (MC2) en Rick de Ruig
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
MC2 Zaal 11505 WMHC MC2 25 09:05 10:00 WAGENINGEN
De Bongerd Wageningen
Bornsesteeg 2
6708PE WAGENINGEN
hal: sporthal 2
MC2 Zaal 12094 THCC De Kromhouters MC12C 25 10:45 11:40 WAGENINGEN
De Bongerd Wageningen
Bornsesteeg 2
6708PE WAGENINGEN
hal: sporthal 2
MC7 Zaal 8692 DHV MC5 0 12:40 13:10 ARNHEM
Fluiten: Tijmen van der Kemp (H3) en Sophie Swart (D3)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
MC7 Zaal 8537 Westerduiven MC3 0 08:30 09:00 ARNHEM
Fluiten: Tijmen van der Kemp (H3) en Jord van Eldik (JB2 Zaal)
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
MD2 Zaal 13791 MHCBeuningen MD1 35 09:35 10:40 NIJMEGEN
Jan Massinkhal
Nieuwe Dukenburgseweg 5
6534AD NIJMEGEN
hal: veld 2
MD2 Zaal 13730 HCQZ MD1 35 11:15 12:20 NIJMEGEN
Jan Massinkhal
Nieuwe Dukenburgseweg 5
6534AD NIJMEGEN
hal: veld 2
JA1 Upward/Arnhem Zaal 14118 Hockey Vereniging Zevenaar JA1 0 17:20 17:50 ARNHEM
Fluiten: Tijmen van der Kemp (H3) en Tineke Kruijsse
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
JA1 Upward/Arnhem Zaal 13998 Westerduiven JA1 0 14:50 15:20 ARNHEM
Fluiten: Rick de Ruig en Tineke Kruijsse
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 4
JB3 Zaal 8621 M.H.C. Oosterbeek JB2 0 12:40 13:10 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 5
JB3 Zaal 9247 Hockey Vereniging Zevenaar JB1 0 11:00 11:30 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 5

18 februari | Jongste Jeugd Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E6 Zaal 14958 AHC Velp M8E2 25 09:45 10:40 EDE GLD
De Peppel
Peppelensteeg 1A
6715CV EDE GLD
hal: veld 1
M8E6 Zaal 14978 MHC EDE M8E3 25 08:05 09:00 EDE GLD
De Peppel
Peppelensteeg 1A
6715CV EDE GLD
hal: veld 1