Bij Upward bestaan de volgende trofeeën:
John Gilbert Trofee |
|||||||||||
Voor de man of vrouw die veel bijdraagt aan het tophockey van Upward.
|
|||||||||||
|
|
||||||||||
2017 Maarten Visser |
1997 Marianne Terheijden |
||||||||||
2015 Jongens A1 |
1996 Koen Wilmink |
||||||||||
2013 Dames 1 |
1995 Christel van der Heijden |
||||||||||
2011 Aletta Pos |
1993 Jonneke van Aalderen |
||||||||||
2010 Mathijs Foekens |
1992 Jan Willem Terheijde |
||||||||||
2009 Jelmer Evers |
1991 Paul Brink |
||||||||||
2008 Heren 2 |
1990 Jacques Beentjes |
||||||||||
2007 Meisjes A1 |
1989 Mirjam Winters |
||||||||||
2006 Ardian van Anken |
1988 Peter Schmidt |
||||||||||
2005 Charlotte Snethlage |
1987 Astrid Leurs |
||||||||||
2004 Coppa Maxima Commissie |
1986 Jules Minke |
||||||||||
2003 Kim Verdoni-Beke |
1985 Johannes Veen |
||||||||||
2002 Peter van Stigt |
1984 Irene Hendriks & Aletta Pos |
||||||||||
2001 Jan Willem Terheijden |
1983 Joke Jansen |
||||||||||
2000 Ellen Palm |
1982 Margriet Bleijerveld |
||||||||||
1999 Daan Thijssen |
1981 Ad Franke |
||||||||||
1998 Henk van Soest |
1980 Wilbert Boschma |
||||||||||
1979 Jonneke van Aalderen |
|||||||||||
Gouden Fluit |
|||||||||||
Voor de scheidsrechter die bijzonder actief is op Upward. |
|||||||||||
|
|
||||||||||
2018 Stijn ter Huurne |
2000
Sander Noordhoek Hegt |
||||||||||
2017 Friso Koomen |
1999 Babette Gödden |
||||||||||
2016 Tijmen van der Kemp |
1998 Peter Avis |
||||||||||
2015 Nico Koomen |
1997 Jan Willems |
||||||||||
2013 Bas van der Steenhoven |
1996 Joke Jansen |
||||||||||
2011
Inge de Graaff |
1995 Nico Beenker |
||||||||||
2010
Adriaan Wijt |
1994 Niek Bruijnesteijn |
||||||||||
2009
Tim van der Steur |
1993 Herman Mosselman |
||||||||||
2007
Willem de Visser |
1992 Sander Noordhoek Hegt |
||||||||||
2006
Mari Jose Weijerman |
1991 Coen Sonneveld |
||||||||||
2005
Anton Zegwaard |
1990 Ab van Stigt |
||||||||||
2004
Henri Potman |
1989 Rob Wolters |
||||||||||
2003
(niet uitgereikt) |
1988 Dames 2 |
||||||||||
2002
Sytse Sybrandy |
1987 J. Beentjes / L. de Kraker |
||||||||||
Gouden Kanon |
|||||||||||
Voor het team, dat de meeste doelpunten heeft gescoord in het afgelopen seizoen. |
|||||||||||
|
|
||||||||||
2017 Jongens D1 |
1998 Veteranen A |
||||||||||
2016 Meisjes C3 |
1997 Veteranen A |
||||||||||
2015 Yorick van Schiebergen |
1996 Dames 2 |
||||||||||
2013 Heren 3 |
1995 Dames 2 |
||||||||||
2011
Heren 2 |
1994 Veteranen A |
||||||||||
2010 (niet
uitgereikt) |
1993 Veteranen A |
||||||||||
2009
Heren Veteranen A |
1992 Heren 4 |
||||||||||
2008
Heren Veteranen A |
1991 Dames 5 |
||||||||||
2007 Dames
Veteranen A |
1990 Heren 3 |
||||||||||
2006
Dames Veteranen A |
1989 Heren 5 |
||||||||||
2005
Heren 6 |
1988 Dames 2 |
||||||||||
2004
Dames 5 |
1987 Dames 2 |
||||||||||
2003
Dames 2 |
1986 Heren 3 |
||||||||||
2002 Heren 7 en Veteranen A |
1985 Dames 4 |
||||||||||
2001
Heren 7 |
1984 Dames 4 |
||||||||||
2000
Heren 7 |
1983 Dames 3 |
||||||||||
Gouden Klomp |
(Keepers Trofee) |
||||||||||
Voor het team waarvan de keeper het minst is gepasseerd in het afgelopen seizoen. |
|||||||||||
|
|
||||||||||
2017 Heren Veteranen LB |
2003 Dames 5 |
||||||||||
2016 G-hockeyteam 1 |
2002 Dames 5 |
||||||||||
2015 Meisjes D2 |
2001 Heren 8 |
||||||||||
2013 Meisjes C2 |
2000 Heren 3 |
||||||||||
2011 Heren
C |
1999 Dames 1 |
||||||||||
2010 (niet
uitgereikt) |
1998 Dames Vet A (zondag) |
||||||||||
2009
Dames 5 |
1997 Dames 5 |
||||||||||
2008
Heren Veteranen L |
1996 Dames 6 |
||||||||||
2007
Dames Veteranen A |
1995 Dames 2 |
||||||||||
2006
Dames Veteranen A |
1994 Veteranen A |
||||||||||
|
|||||||||||
|
|
||||||||||
Paul van der Steur Maxima Trofee |
|||||||||||
Voor een lid of derde, die iets zeer bijzonders – liefst eenmalig – heeft gedaan, dat invloed heeft op de belangen en/of doelstellingen van AMHC Upward. Hierbij wordt in eerste instantie niet direct uitgegaan van een prestatie op het hockeyveld, maar juist daarbuiten. |
|||||||||||
|
|||||||||||
2011 Louis Kramer |
|||||||||||
Opknappen clubhuis beneden |
|||||||||||
2010 Veronique van der Schans |
|||||||||||
Voor haar tomeloze inzet voor het G hockey |
|||||||||||
2009 Upwardgrading (Tjerk Oostra, Suzanne Nagtegaal, Dirck Jan van Berkel, Louis Kramer, Kevin Mohr, Paul Noijens en vele anderen) |
|||||||||||
Opknappen clubhuis boven |
|||||||||||
2008 Rob Nijsse en Tom van Aalderen (o.m.) |
|||||||||||
Voor het plaatsen van de videotoren met -platform bij het Rabobank veld |
|||||||||||
2007 Roeland Jansen en Leendert Combee |
|||||||||||
Voor het maken van doeltjes voor de Jongste Jeugd |
|||||||||||
2006 Bis vincit qui se vincit |
|||||||||||
2005 Peter Paul Lücker |
|||||||||||
Voor zijn inzet bij de organisatie van jeugdfeesten met behoud van de rust in de buurt |
|||||||||||
2004 Coppa Maxima Commissie |
|||||||||||
Voor het organiseren van het Coppa Maxima toernooi |
|||||||||||
2003 Edwin Hofs |
|||||||||||
Voor het ontwerpen en maken van de dug-outs bij het derde kunstgrasveld |
|||||||||||
2002 Robert Jan Kwaak |
|||||||||||
Voor de juridische ondersteuning van Upward bij de diverse geschillen en conflicten met derden (licht, geluid, bestemmingsplan) |
|||||||||||
2001 Alice van der Linden |
|||||||||||
Voor het opzetten en onderhouden van de (door velen geprezen) website van Upward |
|||||||||||
2000 Projektgroep Visie en Kwaliteit |
|||||||||||
Voor de ontwikkeling van het toekomstbeeld van de AMHC Upward |
|||||||||||
1999 – Paul van der Steur |
|||||||||||
Voor de realisatie van de grootste hockeystick ter wereld, inclusief vermelding in het Guinness Book of World Records |
|||||||||||
|
|||||||||||
|
|||||||||||
Upward United Trofee |
|||||||||||
Voor
een ledenfamilie of -groep die in de breedste zin des woords bijdraagt aan
het verenigen binnen AMHC Upward. Geïnitieerd in het kader van het 90 jarig bestaan van Upward. |
|||||||||||
|
|||||||||||
2015 Familie Van der Steenhoven |
|||||||||||
2013 Familie de Ruig |
|||||||||||
Actief als scheidsrechters en trainers. Organiseren van de arnhemse hockeydag. |