INLOGGEN
Nieuws
Verslagen
Nog geen verslagen.
Social Media
Clubcompetitie
1.     JA1
2.     DA
3.     G-Hockey 1
4.     G-Hockey 2
5.     MC1

Hele clubcompetitie
Trofeeën 

Bij Upward bestaan de volgende trofeeën: 


John Gilbert Trofee


Voor de man of vrouw die veel bijdraagt aan het tophockey van Upward.



2017 Maarten Visser

 

2015 Jongens A1

1996 Koen Wilmink

2013 Dames 1

1995 Christel van der Heijden

2011 Aletta Pos

1993 Jonneke van Aalderen

2010 Mathijs Foekens

1992 Jan Willem Terheijde

2009 Jelmer Evers

1991 Paul Brink

2008 Heren 2

1990 Jacques Beentjes

2007 Meisjes A1

1989 Mirjam Winters

2006 Ardian van Anken

1988 Peter Schmidt

2005 Charlotte Snethlage

1987 Astrid Leurs

2004 Coppa Maxima Commissie

1986 Jules Minke

2003 Kim Verdoni-Beke

1985 Johannes Veen

2002 Peter van Stigt

1984 Irene Hendriks en Aletta Pos

2001 Jan Willem Terheijden

1983 Joke Jansen

2000 Ellen Palm

1982 Margriet Bleijerveld

1999 Daan Thijssen

1981 Ad Franke

1998 Henk van Soest

1980 Wilbert Boschma

1997 Marianne Terheijden

1979 Jonneke van Aalderen





Gouden Fluit


Voor de scheidsrechter die bijzonder actief is op Upward.

2017 Friso Koomen
2016 Tijmen van der Kemp


2015 Nico Koomen

2013 Bas van der Steenhoven

1999 Babette Gödden

2011 Inge de Graaff

1998 Peter Avis

2010 Adriaan Wijt

1997 Jan Willems

2009 Tim van derSteur

1996 Joke Jansen

2008 Karin van Wagensveld

1995 Nico Beenker

2007 Willem de Visser

1994 Niek Bruijnesteijn

2006 Mari Jose Weijerman

1993 Herman Mosselman

2005 Anton Zegwaard

1992 Sander Noordhoek Hegt

2004 Henri Potman

1991 Coen Sonneveld

2003 (niet uitgereikt)

1990 Ab van Stigt

2002 Sytse Sybrandy

1989 Rob Wolters

2001 Mark van Essen

1988 Dames 2

2000 Sander Noordhoek Hegt

1987 J. Beentjes / L. de Kraker





Gouden Kanon


Voor het team, dat de meeste doelpunten heeft gescoord in het afgelopen seizoen.

2017 Jongens D1
2016 Meisjes C3


2015 Yorick van Schiebergen

 

2013 Heren 3

1997 Veteranen A

2011 Heren 2

1996 Dames 2

2010 (niet uitgereikt)

1995 Dames 2

2009 Heren Veteranen A

1994 Veteranen A

2008 Heren Veteranen A

1993 Veteranen A

2007 Dames Veteranen A

1992 Heren 4

2006 Dames Veteranen A

1991 Dames 5

2005 Heren 6

1990 Heren 3

2004 Dames 5

1989 Heren 5

2003 Dames 2

1988 Dames 2

2002 Heren 7 en Veteranen A

1987 Dames 2

2001 Heren 7

1986 Heren 3

2000 Heren 7

1985 Dames 4

1999 Heren 3

1984 Dames 4

1998 Veteranen A

1983 Dames 3





Gouden Schoen

(Keepers Trofee)

Voor het team waarvan de keeper het minst is gepasseerd in het afgelopen seizoen.

2017 Heren Veteranen LB
2016 G-hockeyteam 1


2015 Meisjes D2

 

2013 Meisjes C2

2002 Dames 5

2011 Heren C

2001 Heren 8

2010 (niet uitgereikt)

2000 Heren 3

2009 Dames 5

1999 Dames 1

2008 Heren Veteranen L

1998 Dames Veteranen A zondag

2007 Dames Veteranen A

1997 Dames 5

2006 Dames Veteranen A

1996 Dames 6

2005 Heren 6

1995 Dames 2

2004 Dames 5

1994 Veteranen A

2003 Dames 5




 

 

Paul van der Steur Maxima Trofee

Voor een lid of derde, die iets zeer bijzonders – liefst eenmalig – heeft gedaan, dat invloed heeft op de belangen en/of doelstellingen van AMHC Upward. Hierbij wordt in eerste instantie niet direct uitgegaan van een prestatie op het hockeyveld, maar juist daarbuiten.

2017 Dinant Wansink
2016 Dick Cochius en Carolien Kroes

2015 Tjerk Oostra, Jur van Wijk en Yke Reilink

2012 Jeroen van der Wind

 

 Drijvende kracht achter de succesvolle sponsorcommissie

2011 Louis Kramer


Opknappen clubhuis beneden


2010 Veronique van der Schans


Voor haar tomeloze inzet voor het G hockey

2009 Upwardgrading (Tjerk Oostra, Suzanne Nagtegaal, Dirck Jan van Berkel, Louis Kramer, Kevin Mohr, Paul Noijens en vele anderen)

Opknappen clubhuis boven


2008 Rob Nijsse en Tom van Aalderen (o.m.)

Voor het plaatsen van de videotoren met -platform bij het Rabobank veld

2007 Roeland Jansen en Leendert Combee

Voor het maken van doeltjes voor de Jongste Jeugd

2006 Bis vincit qui se vincit


2005 Peter Paul Lücker


Voor zijn inzet bij de organisatie van jeugdfeesten met behoud van de rust in de buurt

2004 Coppa Maxima Commissie


Voor het organiseren van het Coppa Maxima toernooi

2003 Edwin Hofs


Voor het ontwerpen en maken van de dug-outs bij het derde kunstgrasveld

2002 Robert Jan Kwaak


Voor de juridische ondersteuning van Upward bij de diverse geschillen en conflicten met derden (licht, geluid, bestemmingsplan)

2001 Alice van der Linden


Voor het opzetten en onderhouden van de (door velen geprezen) website van Upward

2000 Projektgroep Visie en Kwaliteit

Voor de ontwikkeling van het toekomstbeeld van de AMHC Upward

1999 – Paul van der Steur


Voor de realisatie van de grootste hockeystick ter wereld, inclusief vermelding in het Guinness Book of World Records

 

 

Upward United Trofee

Voor een ledenfamilie of -groep die in de breedste zin des woords bijdraagt aan het verenigen binnen AMHC Upward. Geïnitieerd in het kader van het 90 jarig bestaan van Upward.

2017 Familie Van der Kemp
2016 Familie Van Outvorst

2015 Familie Van der Steenhoven

2013 Familie de Ruig


Actief als scheidsrechters en trainers.
Organiseren van de arnhemse hockeydag.