INLOGGEN
Nieuws
Verslagen
Nog geen verslagen.
Social Media
Clubcompetitie
Organisatie
Wanneer je inlogt op de Upward website zie je de gegevens van alle commissie leden.
Algemeen Email sturen naar Algemeen  
- Commissie Sportiviteit & Respect  Email sturen naar - Commissie Sportiviteit & Respect  
  Rogier Sonneveldt  Voorzitter   
  Marjolein Snater  Commissielid   
  Anne-Mieke Verhoeven  Commissielid   
  Allard Dijkhuizen  Commissielid   
  Vanessa Jansen  Commissielid   
- Raad van Toezicht  Email sturen naar - Raad van Toezicht  
  Mathijs Foekens  Commissielid   
  Dirk Jan Bender  Commissielid   
  Elze Meijering  Commissielid   
- Vertrouwenspersoon  Email sturen naar - Vertrouwenspersoon  
  Heidi Delcliseur  Commissielid   
- Vrijwilligerscoordinator   
- WelkomopUpwardcommissie (i.o.)    
PR en Communicatie  
- Communicatiecommissie  Email sturen naar - Communicatiecommissie  
  Astrid van Noort  Commissielid   
  Jurjen Hoogland  Commissielid   
  Masja Dingjan  Commissielid   
  Arlette Juch  Commissielid   
  Eline Hoekert  Commissielid   
- Lisa  Email sturen naar - Lisa  
  Willem Jan Vastenholt  Beheerder LISA   
- Sponsorcommissie  Email sturen naar - Sponsorcommissie  
  Ernst Wilton  Voorzitter   
  Edward van Stigt  Commissielid   
  Bertil van der Molen  Commissielid   
  Marc Braam  Commissielid   
- Webmaster  Email sturen naar - Webmaster  
  Willem Jan Vastenholt  Webmaster   
Financieel Email sturen naar Financieel  
- Kascommissie   
  René van Egmond  Commissielid   
  Henk Sijbring  Commissielid   
- Ledenadministratie  Email sturen naar - Ledenadministratie  
  Joan van Leeuwen  Administrateur   
- Penningmeester  Email sturen naar - Penningmeester  
  Nora Holm  Penningmeester   
Hockeytechnische Zaken  
- Scheidsrechterscommissie  Email sturen naar - Scheidsrechterscommissie  
  Annemiek de Jong  Voorzitter   
  Tijmen van der Kemp  Planning ABCD Jeugd   
  Jolanda Evers  Opleidingen   
  Jolanda Evers  Coördinator CS+   
  Tijmen van der Kemp  Planning Jongste Jeugd   
- Topcommissie  Email sturen naar - Topcommissie  
  Bart van Druenen  Voorzitter   
  Marije Daniels-Waterink  Commissielid   
  Michiel Bodt  Commissielid   
  Milou Sonneveldt  Commissielid   
  Oscar Tessensohn  Commissielid   
  Leon Julien  Commissielid   
  Stephan Reijnen  Commissielid   
  Paul Pos  Commissielid   
- Trainingscoordinatie   
  Martijn Verkerk  Commissielid   
Senioren  
- Bedrijfshockey  Email sturen naar - Bedrijfshockey  
  Jaap Pleiter  Coördinator   
- Dames elftalcommissie  Email sturen naar - Dames elftalcommissie  
  Marije Giesberts  Commissielid   
  Pythia Segers  Commissielid   
- Heren elftalcommissie  Email sturen naar - Heren elftalcommissie  
- Trimhockey  Email sturen naar - Trimhockey  
  Erik Borst  Coördinator zondagochtend   
  Erik Borst  Coördinator woensdagavond   
  Bob Kobessen  Coördinator zaterdagochtend   
- Wedstrijdsecretariaat (senioren)  Email sturen naar - Wedstrijdsecretariaat (senioren)  
  Annemiek de Jong  wedstrijdsecretaris senioren en veteranen   
Jeugd  
- Jeugdcommissie  Email sturen naar - Jeugdcommissie  
- Jongste jeugdcommissie  Email sturen naar - Jongste jeugdcommissie  
  Bram Mulder ten Kate  Voorzitter   
  Bram Kruize  Commissielid Jongens   
  André Berghuis  Commissielid Benjamins   
  Frederike Inness  Commissielid communicatie   
  Jaap Fransen  Commissielid Meisjes E6   
  Ursula van Wandelen  Commissielid Meisjes E8   
  Marleen Dessing-Bressers  Commissielid Meisjes F   
  Bram Kruize  Commissielid Traningen   
- Trainingscoordinatie   
- Voetbalhockey  Email sturen naar - Voetbalhockey  
  Gé-jé Overschie  Voorzitter   
- Wedstrijdsecretariaat (jeugd)  Email sturen naar - Wedstrijdsecretariaat (jeugd)  
  Valerie Rasquin  Commissielid Jongste jeugd   
  Thomas Jong  Commissielid Junioren   
- Wedstrijdsecretariaat (senioren)  Email sturen naar - Wedstrijdsecretariaat (senioren)  
Zaalhockey  
- Zaalhockeycommissie  Email sturen naar - Zaalhockeycommissie  
  Koen Dekker  Voorzitter   
  Eugenie Tolkamp  Commissielid   
  Paul Pos  Commissielid   
  Tijmen van der Kemp  Commissielid   
  Eric Baltus  Commissielid   
G-Hockey & E-hockey  
- E-hockey  Email sturen naar - E-hockey  
  Dick Cochius  Commissielid   
- G-Hockey  Email sturen naar - G-Hockey  
  Veronique van der Schans- Klessens  Voorzitter   
Accommodatie en Activiteiten  
- Barcommissie  Email sturen naar - Barcommissie  
  Cheron van Mosel  Medewerker algemene zaken   
  Jur van Wijk  Foto aanwezig Crewlid   
  Sandra van der Kemp  Coördinator zaterdag   
  Arno Vonk  Commissielid zaterdag   
  Jasper Hack  Commissielid zaterdag   
  Astrid Huitink-Jacobs  Foto aanwezig Commissielid zaterdag   
- Clubhuis  Email sturen naar - Clubhuis  
- EHBO   
- Events & toernooien   
- Jeugdraad  Email sturen naar - Jeugdraad  
  Anique Julien  Voorzitter   
  Anique Julien  Penningmeester   
  Isabelle 't Mannetje  Commissielid   
  Peter Werre  Commissielid   
  Douwe Dijkhuizen  Commissielid   
- Materiaal Commissie  Email sturen naar - Materiaal Commissie  
  Tjerk Oostra  Commissielid   
  Wanneke de Boer  Keeperstassen Senioren   
  Lisette van der Wind  Fluiten en ballen   
  Meta Roders  Fluiten en ballen   
  Rafiq Ritzen  Keeperstassen (jongste)jeugd   
  Danielle van Woerden  Keeperstassen (jongste)jeugd   
  Adrijana van Eek  Keeperstassen (jongste)jeugd   
- Veldreservering  Email sturen naar - Veldreservering  
  Thomas Jong  Commissielid zaterdag   
  Annemiek de Jong  Commissielid zondag   
  Karin van Wagensveld  Commissielid ddw. dagen