Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

 

Ook onze club draait op vrijwilligers. Dat maakt een vereniging sterk. De commissies zijn hiervan het levende bewijs. Allemaal betrokkenen die met veel plezier bijdragen aan het reilen en zeilen binnen Upward. Wil jij ook wat bijdragen? Laat het weten!

De commissies, leden en de functie

01 - Bestuur
vacature Voorzitter
Bram Mulder ten Kate Secretaris
Ramona Floris Opleiding & Ontwikkeling
Annemarieke Kool Jeugd & Jongste Jeugd
Jeep Brongersma Penningmeester
Jozien Stalpers Senioren a.i.
Pieteke Bloem Jeugd a.i.
03 - Raad van Advies
Dirk Jan Bender Voorzitter Raad van Advies
Elze Meijering Commissielid Raad van Advies
Mathijs Foekens Commissielid Raad van Advies
04 - Strategie
Marien Weijl Voorzitter Strategiecommissie
Bas Leferink Commissielid Strategiecommissie
Jeroen Kingma Commissielid Strategiecommissie
Ester Helthuis Commissielid Strategiecommissie
05 - Toezicht
Rogier Sonneveldt Voorzitter Sportiviteit & Respect
Marjolein Snater Commissielid Sportiviteit & Respect
Vanessa Jansen Commissielid Sportiviteit & Respect
Nienke ter Hoeven - Stemerdink Commissielid Sportiviteit & Respect
vacature Commissielid Sportiviteit & Respect
Nynke Scherpbier Vertrouwenscontactpersoon VCP
Heidi Delcliseur Vertrouwenscontactpersoon VCP
10 - Wedstrijdsecretariaten
Albert Hulsebosch WS Jongste Jeugd Wedstrijdsecretariaat
Thomas Jong WS Jeugd & Senioren Wedstrijdsecretariaat
Jan Kuyvenhoven WS Senioren Wedstrijdsecretariaat
11 - Veldreservering
Thomas Jong Commissielid Weekenden Veldreservering
Karin van Wagensveld Commissielid ddw. dagen Veldreservering
20 - PR & Communicatie
Jurjen Hoogland Commissielid Communicatiecommissie
Oene Klumper Commissielid Communicatiecommissie
21 - Hospitality
Yke Reilink Gastvrouw Nederlands Elftal Hospitality
Paul van der Steur Gastheer Nederlands Elftal Hospitality
22 - Administratie
Joan van Leeuwen Administrateur Ledenadministratie
Henriette Giesbers Administrateur Ledenadministratie
Henk Figee Beheerder LISA Lisa & IT
Constantijn Heesen Beheerder LISA Lisa & IT
Gé-jé Overschie Beheerder LISA Lisa & IT
23 - Financiën
Jeep Brongersma Algemeen Financiën
Karin Leijen- Jansen Contributiebeheer Financiën
Arnoud Gietema Fakturering Financiën
René van Egmond Commissielid Kascommissie
Henk Sijbring Commissielid Kascommissie
24 - Sponsoring
Marc Braam Voorzitter Sponsorcommissie
Marlou Broersma Commissielid Sponsorcommissie
Edward van Stigt Commissielid Sponsorcommissie
Isabelle Hustinx-van de Loo Commissielid Sponsorcommissie
30 - Vrijwilligerscoördinatie
Miranda ter Huurne-van Boxtel Voorzitter Vrijwilligerscoördinatie
Petra Donders-ten Brummeler Commissielid Communicatie & Social Media Vrijwilligerscoördinatie
Daniëlle Trijbels-Kemperman Commissielid Marketing & Social Media Vrijwilligerscoördinatie
Inge Roelofsen Commissielid Vrijwilligerscoördinatie
Annemiek de Jong Commissielid Senioren Vrijwilligerscoördinatie
31 - Bar & Catering
Cheron van Mosel Commissielid Algemene Zaken Barcommissie
Jur van Wijk Crewlid Barcommissie
Annet van Dijk Commissielid Zaterdag Barcommissie
Jasper Hack Commissielid Zaterdag Barcommissie
Lucia van der Kolff Commissielid Zaterdag Barcommissie
Astrid Westers Commissielid Zaterdag Barcommissie
Judith Westgeest Commissielid Zaterdag Barcommissie
Dinant Wansink Coördinator Zaterdag, Bar & Wedstrijdtafel Barcommissie
32 - Accommodatie & Materiaal
Tjerk Oostra Commissielid Accommodatie / Clubhuis
Dorien van den Broek - Haverkort Commissielid E.H.B.O.
Annejet Plaisier Commissielid E.H.B.O.
Tjitske Westra Commissielid Gevonden Voorwerpen
Tjerk Oostra Commissielid Materiaal Commissie
Rafiq Ritzen Keeperstassen (Jongste) Jeugd Materiaal Commissie
Wanneke de Boer Keeperstassen Senioren Materiaal Commissie
Anne-Christine Werkman Fluiten & Ballen Materiaal Commissie
Anouk Donders Shirts & Kleding Materiaal Commissie
33 - Evenementen & Toernooien
Jasper Kortenhorst Commissielid Super Sunday Events & Toernooien
vacature Voorzitter Jeugdraad
Lotje Aalderink Penningmeester Jeugdraad
Naut Veltman Commissielid Jeugdraad
Merlijn van der Wart Commissielid Jeugdraad
40 - Hockeyvoetbal
Gé-jé Overschie Voorzitter Hockeyvoetbal
41 - G-Hockey & E-hockey
Angela Wisseborn Secretaris E-hockey
Bas ten Kate Penningmeester E-hockey
Ronald Verhoek Sponsoring & Scheidsrechters E-hockey
Veronique van der Schans- Klessens Voorzitter G-Hockey
Anja Frederiks Commissielid G-Hockey
42 - Jongste Jeugd
Tjitske Westra Voorzitter Jongste jeugdcommissie
Chella van der Sanden Secretaris, Communicatie Jongste jeugdcommissie
Annelies Jonkhout Lijncoördinator E 8-tallen Jongste jeugdcommissie
Susan van Rijsewijk Lijncoördinator E 6-tallen Jongste jeugdcommissie
Ingeborg Meulman Lijncoördinator F 3-tallen Jongste jeugdcommissie
Tjitske Westra Lijncoördinator Benjamins Jongste jeugdcommissie
43 - Jeugd
Jeroen Abraas Voorzitter Jeugdcommissie
Bram Kruize Commissielid MA + TCC Jeugdcommissie
Valerie Rasquin Commissielid MB Jeugdcommissie
Koen Dekker Commissielid MC Jeugdcommissie
Marike Schuring Commissielid MD Jeugdcommissie
Mohamed Adahchour Commissielid JA + JB Jeugdcommissie
Annelies Kruisweg-Hess Commissielid Zaal + Upstart Jeugdcommissie
Erica Magendans Commissielid Jeugdcommissie
44 - Senioren
Jaap Pleiter Coördinator Bedrijfshockey
Jozien Stalpers Coördinator Jong Senioren
Erik Borst Coördinator Zondagochtend Trimhockey
Ellen Frankfort Coördinator Woensdagavond Trimhockey
Willem Cramer Coördinator Zaterdagochtend Trimhockey
45 - Dames Elftalcommissie
Hanneke Leferink-van Dongen Commissielid Dames elftalcommissie
Anne Brosens-samson Commissielid Dames elftalcommissie
Marsha Martens Raassen Commissielid Dames elftalcommissie
Susan Munnichs Commissielid Dames elftalcommissie
Charlotte van Outvorst Commissielid Dames elftalcommissie
46 - Heren Elftalcommissie
Yorick Schiebergen Commissielid Heren Elftalcommissie
Jelle Duyvendak Commissielid Heren Elftalcommissie
Arvid van Saane Commissielid Heren Elftalcommissie
Rolph Houterman Commissielid Heren Elftalcommissie
Leon Julien Commissielid Heren Elftalcommissie
Koen Dekker Commissielid Heren Elftalcommissie
Daan Bender Commissielid Heren Elftalcommissie
Misha van der Schoot Commissielid Heren Elftalcommissie
Max Koopmans Commissielid Heren Elftalcommissie
Keesjan Risch Commissielid Heren Elftalcommissie
49 - Zaalhockey
Menno Laumans Voorzitter Zaalhockeycommissie
Karin van Wagensveld Commissielid TCC Zaalhockeycommissie
Allard-Jan Prins Commissielid ArbitrageCie Zaalhockeycommissie
Ursula van Wandelen Commissielid TCC Zaalhockeycommissie
Tjitske Westra Commissielid JJC Zaalhockeycommissie
Jozien Stalpers Commissielid JD Zaalhockeycommissie
Jolanda Aalbers Commissielid Zaalhockeycommissie
Zilpa Steinfelder Commissielid Zaalhockeycommissie
50 - Arbitrage
Rick de Ruig Coördinator CS+ Scheidsrechterscommissie
Allard-Jan Prins Planning Scheidsrechterscommissie
Tineke Kruijsse Commissielid Scheidsrechterscommissie
Henk Figee Commissielid Jongste Jeugd Scheidsrechterscommissie
Sophie Swart Commissielid Scheidsrechterscommissie
51 - Opleidingscommissie
Jeroen de Kort Voorzitter Opleidingscommissie
Mirjam Koster Commissielid Keepers Opleidingscommissie
Yorick Schiebergen Commissielid Opleidingscommissie
52 - Trainingscoördinatie
Ursula van Wandelen Voorzitter Trainingscoördinatie
Karin van Wagensveld Commissielid Trainingscoördinatie
Keesjan Risch Commissielid Trainingscoördinatie
Bram Kruize Commissielid Trainingscoördinatie