INLOGGEN
Nieuws
Verslagen
Nog geen verslagen.
Social Media
Clubcompetitie
1.     G-Hockey 1
2.     MB4 Zaal
3.     G-Hockey 3
4.     MC4 Zaal
5.     MB12c Zaal

Hele clubcompetitie
Trainingsschema
Dit schema loopt van 16-4-2018 t/m 22-4-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 BSO Sport Trainingsgroep WA2 - CD
16:00 - 17:15 JD2 Romy de Ruig WA1 - CD
16:00 - 17:15 MD3 Stijn Rang
Tim Steemers
WA2 - AB
16:00 - 17:15 MD5 Jan Kuyvenhoven WA1 - AB
16:15 - 17:30 JD3 Michel Schoenmaker WA3 - CD
16:15 - 17:30 MD2 Allard-Jan Prins ZA4 - CD
16:15 - 17:30 MD6 Eline Koster WA3 - AB
17:15 - 18:30 JD1 Romy de Ruig WA1 - CD AJ
17:15 - 18:30 MD4 Jan Kuyvenhoven WA1 - AB
17:30 - 18:45 JC2 Michel Schoenmaker WA3 - CD
17:30 - 19:00 MC2 Martijn Verkerk WA3 - AB Sander
17:45 - 19:00 MC4 Vincent de Ruiter WA2 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Hilde Veraart ZA4 - AB
18:45 - 20:15 JC1 Michel Schoenmaker WA3 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Bas van Outvorst
Jasper Kortenhorst
WA1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Stephan Reijnen ZA4 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Martijn Verkerk WA3 - AB Sander
19:30 - 20:45 JB2 Edward van Stigt WA2 - AB
19:30 - 20:45 JB3 Vincent de Ruiter WA2 - CD
19:30 - 20:45 MB5 Eva Kraaijkamp WA1 - CD
20:00 - 22:00 Reservering Trainingsgroep ZA4 - AB HT2
20:30 - 22:00 MA1 Pepijn van Schooten
Edward van Stigt
WA1
20:45 - 22:00 MA2 Michel Schoenmaker WA3 - AB
20:45 - 22:00 MA3 Eva Kraaijkamp WA2 - AB
20:45 - 22:00 MA4 Vincent de Ruiter WA2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 BSO Sport Trainingsgroep WA2 - AB
16:00 - 16:30 Keepersschool Trainingsgroep WA1 - AB MD7,MD8,MD9(Bas,AJ)
16:00 - 17:15 MC8 Michel Schoenmaker WA2 - CD
16:00 - 17:00 MD8 Martijn Verkerk WA3 - AB
16:00 - 17:00 MD9 Romy de Ruig WA3 - CD
16:30 - 17:00 Keepersschool Trainingsgroep WA1 - AB MD4,MD5,MD6(Bas,AJ)
17:00 - 17:30 Keepersschool Trainingsgroep WA1 - AB MD1,MD2,MD3(Bas,AJ)
17:00 - 18:15 MC6 Annemijn Winters ZA4 - CD
17:00 - 18:15 MC7 Flore Post ZA4 - AB MA1
17:00 - 18:00 MD6 Martijn Verkerk WA3 - AB
17:00 - 18:00 MD7 Romy de Ruig WA3 - CD
17:15 - 18:45 JC1 Michel Schoenmaker WA1 - CD
17:15 - 18:30 JD2 Floris-Jan Juch
Job Suijs
Maurits Moll
WA2 - AB
17:15 - 18:30 MD1 Thomas Jong WA2 - CD
17:30 - 18:00 Keepersschool Trainingsgroep WA1 - AB JD1,JD2,JD3(Bas,AJ)
18:00 - 18:30 Keepersschool Trainingsgroep WA1 - AB MB1,MB2,JC1,JB1(Bas,AJ)
18:00 - 19:00 MD4 Martijn Verkerk WA3 - AB
18:00 - 19:00 MD5 Romy de Ruig WA3 - CD
18:15 - 19:30 MC5 Charlotte van Outvorst ZA4 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Bas van Outvorst
Jasper Kortenhorst
WA2 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Meike van der Steenhoven WA2 - CD
18:30 - 19:45 MB4 Floris-Jan Juch
Job Suijs
Maurits Moll
ZA4 - CD
18:45 - 20:15 D1 WA1 - AB
18:45 - 20:15 MA1 Pepijn van Schooten WA1 - CD
19:00 - 20:15 JC3 Thomas Jong WA3 - AB Allard Jan
19:00 - 20:30 MB1 Stephan Reijnen WA3 - CD
19:30 - 20:45 D2 ZA4 - AB
20:00 - 20:30 D1 WA2 - D Keeperstraining
20:00 - 20:30 D1 David ten Hove WA2 - ABC
20:00 - 20:30 H1 Paul Brink WA2 - D Keeperstraining
20:15 - 22:15 H1 Ardian van Anken
Pepijn van Schooten
WA1
20:30 - 22:00 D1 David ten Hove WA2
20:30 - 22:00 DD WA3 - CD
20:30 - 22:00 Train SR Beginner Thomas Jong WA3 - AB Romy de Ruig
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 16:15 BSO Sport Trainingsgroep ZA4 - AB
13:45 - 14:45 JF1 Cios Nawinter
Diederick Sijnja
WA2 - A
13:45 - 14:45 JF2 Cios Nawinter WA2 - B
13:45 - 14:45 JF3 Cios Nawinter
Bart-Jan Smarius
WA3 - D
13:45 - 14:45 MF1 Cios Nawinter WA2 - C
13:45 - 14:45 MF2 Cios Nawinter WA2 - D Tim Z,Rick de Brok,Rick van Breda,Imke,Daan,Hannah
13:45 - 14:45 MF3 Diego Boesveld
Cios Nawinter
WA3 - A
13:45 - 14:45 MF4 Cios Nawinter WA3 - B
13:45 - 14:45 MF5 Cios Nawinter WA3 - C Jaime,Rick de Rooij,Mano,
13:45 - 14:45 MF6 Cios Nawinter WA1 - A
13:45 - 14:45 MF7 Cios Nawinter WA1 - B
13:45 - 14:45 Trainingsklas F Cios Nawinter WA1 - C Merel,Noelle,Rozemarijn,Michael,Job
14:45 - 16:00 JE1 Cios Nawinter WA2 - C
14:45 - 16:00 JE2 Cios Nawinter
Mohamed Adahchour
WA2 - D Tim Z,Rick van Breda,Rick den Brok,Imke,Daan,Hannah
14:45 - 16:00 JE3 Diego Boesveld
Cios Nawinter
WA3 - D Jaime,Rick de Rooij,Mano,
14:45 - 16:00 ME1 Cios Nawinter WA2 - A
14:45 - 16:00 ME2 Cios Nawinter WA2 - B
14:45 - 16:00 ME3 Cios Nawinter WA3 - A
14:45 - 16:00 ME4 Cios Nawinter WA3 - B
14:45 - 16:00 ME5 Jeroen Abraas
Cios Nawinter
WA3 - C
14:45 - 16:00 ME6 Cios Nawinter WA1 - A
14:45 - 16:00 ME7 Cios Nawinter WA1 - B
14:45 - 16:00 ME8 Cios Nawinter WA1 - C Merel,Noelle,Rozemarijn,Michael,Job
16:15 - 17:30 JJ Keepers 6+8 Trainingsgroep ZA4 - D Eva,Ties,Myrthe
16:15 - 17:30 J8E1 Cios Nawinter WA3 - C
16:15 - 17:30 J8E2 Cios Nawinter WA3 - D TimZ,Rick den Brok,Rick van Breda,Imke,Daan
16:15 - 17:30 J8E3 Cios Nawinter ZA4 - A
16:15 - 17:30 M8E1 Cios Nawinter WA3 - A
16:15 - 17:30 M8E2 Cios Nawinter WA3 - B
16:15 - 17:30 M8E3 Cios Nawinter ZA4 - B
16:15 - 17:30 M8E4 Cios Nawinter ZA4 - C Merel,Rozemarijn,Michael,Hannah
16:15 - 17:30 M8E5 Cios Nawinter WA2 - A
16:15 - 17:30 M8E6 Cios Nawinter WA2 - B
16:15 - 17:30 Trainingsklas E Jule Stiemer
Cios Nawinter
WA2 - C Jaime,Rick de Rooij,Mano,
16:45 - 18:00 G-Hockey 1 Anja Frederiks WA1 - A
16:45 - 18:00 G-Hockey 2 WA1 - B
16:45 - 18:00 G-Hockey 3 Veronique van der Schans- Klessens WA1 - C
16:45 - 18:00 G-Hockey 4 Paul Tweehuysen WA1 - D
17:30 - 18:45 JB3 Meike van der Steenhoven ZA4 - CD
17:30 - 18:45 JD3 Bas van Outvorst ZA4 - AB
17:30 - 18:45 MC3 WA2 - AB Mette Oonk
17:30 - 18:45 MC4 Annemijn Winters WA2 - CD
17:30 - 18:45 MD1 Martijn Verkerk WA3 - CD
17:45 - 19:00 JD1 Romy de Ruig WA3 - AB
18:00 - 19:15 MD2 Allard-Jan Prins WA1 - CD
18:00 - 19:15 MD7 Marco van Slooten
Martijn Steffens
WA1 - AB
18:45 - 20:00 MA3 Floor Peters van Nijenhof ZA4 - AB Sander
18:45 - 20:00 MA4 Meike van der Steenhoven ZA4 - CD
18:45 - 20:15 MC1 Martijn Verkerk WA2 - AB
19:00 - 20:15 MB3 Thomas Jong WA3 - CD Annejoosje
19:00 - 20:30 MC2 Charlotte van Outvorst WA2 - CD
19:15 - 19:45 Keepersschool Trainingsgroep WA1 - CD MC1,MC2,MC3,MC4, (Bas)
19:15 - 19:45 Keepersschool Trainingsgroep WA1 - AB MC5,MC6,MC7,MC8 (AJ)Eva
20:00 - 20:30 Keepersschool Trainingsgroep WA1 - CD MB3,MB4,MB5,MA4 (AJ)
20:00 - 20:30 Keepersschool Trainingsgroep WA1 - AB MB6,MB7,JC2,JC3,JB3 (Bas)
20:00 - 21:30 DA Irene Hendriks WA3 - AB
20:00 - 21:15 MB7 Floor Peters van Nijenhof ZA4 - AB Sander
20:15 - 21:30 MB6 Meike van der Steenhoven WA2 - AB
20:30 - 22:00 DC Charlotte van Outvorst WA3 - CD
20:30 - 22:00 DD WA1 - AB
20:30 - 22:00 H2 Yorick Schiebergen WA1 - CD
20:30 - 22:00 HD WA2 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey woensdag Erik Borst ZA4 - CD
21:30 - 22:00 Keepersschool Trainingsgroep ZA4 - AB Senioren keepers(Bas)
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:30 BSO Sport Trainingsgroep WA1 - AB
16:30 - 17:45 MD2 Allard-Jan Prins WA3 - AB
16:30 - 17:45 MD3 Stijn Rang
Tim Steemers
WA3 - CD
16:30 - 17:45 MD8 Noémi Nieveen WA2 - AB
16:30 - 17:45 MD9 WA2 - CD Charlotte
17:45 - 19:00 JB2 Bas van Outvorst ZA4 - AB
17:45 - 19:00 JC2 Pjotr Kriele ZA4 - CD
17:45 - 19:00 MB7 Tim Steemers WA3 - AB
17:45 - 19:00 MC5 Allard-Jan Prins WA2 - AB
17:45 - 19:00 MC6 Charlotte van Outvorst WA2 - CD
17:45 - 19:00 MC7 Meike van der Steenhoven WA1 - AB
17:45 - 19:00 MC8 Stijn Rang WA3 - CD
18:30 - 19:45 MB3 Arvid van Saane WA1 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Tomas Middelweerdt WA3 - CD
19:00 - 20:30 JA2 Roel 't Mannetje WA3 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Stephan Reijnen WA2 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Meike van der Steenhoven WA1 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Charlotte van Outvorst WA2 - CD
19:15 - 20:30 MB5 Pjotr Kriele ZA4 - AB
19:15 - 20:30 MB6 Michiel Bodt ZA4 - CD
19:45 - 20:15 Keepersschool Trainingsgroep WA1 - CD MA1,MA2,JB2(Bas)
20:15 - 20:45 Keepersschool Trainingsgroep WA1 - CD JA1,JA2,JB3(Bas)
20:30 - 22:00 D3 Allard-Jan Prins ZA4 - CD
20:30 - 22:00 DB Romy de Ruig ZA4 - AB
20:30 - 22:00 H3 Bas van Outvorst WA2 - AB
20:30 - 22:00 HA WA3 - AB
20:30 - 22:00 HC WA2 - CD
20:30 - 22:00 HLA Roel 't Mannetje WA1 - AB
20:45 - 22:00 HLB WA1 - CD
22:15 - 23:45 HB WA3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Benjamins Allard-Jan Prins
Martijn Verkerk
Romy de Ruig
Thomas Jong
WA2
16:00 - 17:00 Reservering Trainingsgroep WA1 JJ-E6-tallen
16:00 - 17:00 JE1 Anneroos Brand WA2 - C Eef
16:00 - 17:00 JE2 Guusje Verhoofstad WA3 - C
16:00 - 17:00 JE3 Morris Hesselink
Fenne Kruisweg
WA3 - D
16:00 - 17:00 ME1 WA2 - A
16:00 - 17:00 ME2 Lucas Koning WA2 - B
16:00 - 17:00 ME3 Philip Risch
Marieke Hellmund
WA3 - A
16:00 - 17:00 ME4 WA3 - B
16:00 - 17:00 ME5 Milou Waanders ZA4 - D
16:00 - 17:00 ME6 Jule Stiemer ZA4 - A
16:00 - 17:00 ME7 Lonneke Nijenhuis ZA4 - B
16:00 - 17:00 ME8 ZA4 - C
17:00 - 18:15 J8E1 Keim Vullings
Anneroos Brand
WA2 - C
17:00 - 18:15 J8E2 WA2 - D
17:00 - 18:15 J8E3 Tijmen Bodt
Diederick Sijnja
WA3 - A
17:00 - 18:15 M8E1 Yske Brongersma
Carmen Van den Heuvel
WA2 - A
17:00 - 18:15 M8E2 Pieteke Bloem WA2 - B
17:00 - 18:15 M8E3 Rutger Gerritsen WA2 - B
17:00 - 18:15 M8E4 Ties Oostra WA3 - C
17:00 - 18:15 M8E5 Fréderique Steinfelder WA3 - A
17:00 - 18:15 M8E6 Merlijn van der Wart WA3 - B
17:00 - 18:15 MC3 Franka Mesterom WA1 - CD
17:00 - 18:15 MD1 Thomas Jong WA1 - AB
17:00 - 18:15 Trainingsklas E Eef Jansen WA3 - D
18:15 - 19:45 JB1 Bas van Outvorst
Jasper Kortenhorst
WA1 - CD
18:15 - 19:45 JC1 Michel Schoenmaker WA3 - AB
18:15 - 19:30 JD2 Floris-Jan Juch
Job Suijs
Maurits Moll
ZA4 - CD
18:15 - 19:45 MA1 Pepijn van Schooten
Edward van Stigt
WA1 - AB
18:15 - 19:30 MB4 Charlotte van Outvorst WA2 - CD
18:15 - 19:30 MD3 Stijn Rang
Tim Steemers
ZA4 - AB
18:30 - 19:45 JD1 Romy de Ruig WA3 - CD
19:30 - 20:45 JC3 Lieke Wansink ZA4 - AB
19:45 - 22:00 D1 David ten Hove WA2 wedstrijd tegen GHBS
19:45 - 21:15 D2 Michel Schoenmaker WA1 - AB
20:15 - 22:15 H1 Ardian van Anken
Pepijn van Schooten
WA3
20:15 - 21:45 MA2 WA1 - CD oefenpot MA2-D2
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 Hockeyvoetbal Trainingsgroep WA1 - AB GeJe Overschie
08:30 - 09:30 Benjamins Competitie WA1 - CD
08:30 - 09:30 Trimhockey zaterdag ZA4
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 13:00 GoGrip High Performance3uitnodiging Martijn Verkerk WA1
08:30 - 10:00 GoGrip High Performance3uitnodiging Martijn Verkerk WA2
09:00 - 10:15 Trimhockey zondag WA3