Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

Trainingsschema

Dit schema loopt van 16-9-2019 t/m 22-9-2019
Senioren
DA
20:30 - 22:00
WA1 - CD
Trainer(s)
Meike van der Steenhoven
Opmerkingen
DB
20:30 - 22:00
WA2 - AB
Trainer(s)
Irene Hendriks
Opmerkingen
DC
20:30 - 22:00
WA1 - AB
Trainer(s)
Jerry Aafjes
Opmerkingen
DJ1
19:00 - 20:30
WA2 - AB
Trainer(s)
Jerry Aafjes
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:00 - 20:30
WA1 - AB
Trainer(s)
Martijn Verkerk
Opmerkingen
MB2
19:00 - 20:30
WA1 - CD
Trainer(s)
Thomas Jong
Opmerkingen
MB4
19:00 - 20:15
ZA4 - CD
Trainer(s)
Allard-Jan Prins
Opmerkingen
Junioren C
MC1
17:30 - 19:00
WA1 - AB
Trainer(s)
Martijn Verkerk
Opmerkingen
MC2
17:30 - 19:00
WA1 - CD
Trainer(s)
Meike van der Steenhoven
Opmerkingen
MC3
19:15 - 20:30
WA3 - CD
Trainer(s)
Koen Dekker
Opmerkingen
MC4
19:15 - 20:30
ZA4 - AB
Trainer(s)
Meike van der Steenhoven
Opmerkingen
MC5
17:30 - 18:45
WA2 - AB
Trainer(s)
Allard-Jan Prins
Opmerkingen
MC6
17:30 - 18:45
WA2 - CD
Trainer(s)
Puck van Leeuwen
Opmerkingen
MC7
19:00 - 20:15
WA2 - CD
Trainer(s)
Hans Stroink
Opmerkingen
Junioren D
MD1
17:45 - 19:00
WA3 - B
Trainer(s)
Hilde Veraart
Opmerkingen
MD2
17:45 - 19:00
WA3 - B
Trainer(s)
Emma Aafjes
Opmerkingen
MD3
17:45 - 19:00
WA3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
MD4
17:45 - 19:00
WA3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
MD5
17:45 - 19:00
WA3 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
MD6
17:45 - 19:00
WA3 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
MD7
17:45 - 19:00
WA3 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
MD8
17:45 - 19:00
WA3 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:00 - 17:00
WA3 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E2
16:00 - 17:00
WA2 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E3
16:00 - 17:00
WA2 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E4
16:00 - 17:00
WA2 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E5
16:00 - 17:00
WA2 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E6
16:00 - 17:00
WA3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
ME1
14:45 - 15:45
WA2 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
ME2
14:45 - 15:45
WA2 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
ME3
14:45 - 15:45
WA2 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
ME4
14:45 - 15:45
WA2 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
ME5
14:45 - 15:45
WA3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
ME6
14:45 - 15:45
WA3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
13:45 - 14:45
WA3 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2
13:45 - 14:45
WA2 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
MF3
13:45 - 14:45
WA2 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
MF4
13:45 - 14:45
WA2 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
MF5
13:45 - 14:45
WA2 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
MF6
13:45 - 14:45
WA3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Trim wo
20:30 - 22:00
WA3 - CD
Trainer(s)
Erik Borst
Opmerkingen
G/LG
GLG1
16:30 - 18:00
ZA4 - A
Trainer(s)
Anja Frederiks
Opmerkingen
GLG2
16:30 - 18:00
ZA4 - B
Trainer(s)
Ingrid Beek
Marcel Vos
Opmerkingen
GLG3
16:30 - 18:00
ZA4 - C
Trainer(s)
Karin Rommens
Veronique van der Schans- Klessens
Opmerkingen
GLG4
16:30 - 18:00
ZA4 - D
Trainer(s)
Paul Tweehuysen
Opmerkingen
Senioren
H2
20:30 - 22:00
WA3 - AB
Trainer(s)
Hans van Schooten
Opmerkingen
HC
20:30 - 22:00
WA2 - CD
Trainer(s)
Frank Bieuwinga
Opmerkingen
HD
20:30 - 22:00
WA2 - CD
Trainer(s)
Tjerk Oostra
Opmerkingen
Junioren B
JB1
19:00 - 20:30
WA3 - AB
Trainer(s)
Tomas Middelweerdt
Opmerkingen
Junioren D
JD1
17:45 - 19:00
WA3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
JD2
17:45 - 19:00
WA3 - A
Trainer(s)
Hans Stroink
Lucas Donck
Thomas Jong
Opmerkingen
JD3
17:45 - 19:00
WA3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
JD4
17:45 - 19:00
WA3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:00 - 17:00
WA1 - A
Trainer(s)
Pieteke Bloem
Opmerkingen
J8E2
16:00 - 17:00
WA1 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E3
16:00 - 17:00
WA1 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JE1
14:45 - 15:45
WA1 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
JE2
14:45 - 15:45
WA1 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
JE3
14:45 - 15:45
WA1 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
JE4
14:45 - 15:45
WA1 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
13:45 - 14:45
WA1 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
JF2
13:45 - 14:45
WA1 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
JF3
13:45 - 14:45
WA1 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
CIOS Opleiding
09:00 - 12:00
WA2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
BSO Sport
13:00 - 16:30
ZA4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Trainingsklas
13:45 - 14:45
WA3 - B
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
F-tallen
Trainingsklas
16:00 - 17:00
WA3 - B
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
E6 + E8-tallen
JJ Keepers 6+8
16:00 - 17:00
WA3 - D
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Reservering
17:45 - 19:00
WA3 - D
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Ontwikkelingstraining D
Reservering
18:00 - 19:00
ZA4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Ontwikkelingstraining D
Reservering
20:30 - 22:00
ZA4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
KNHB wedstrijdoptie